Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Шансон

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Ваше відношення до шансону.

0

2

Лично мне он отвратителен, но кому нравится, я его не осуждаю, как говорится на вкус и цвет товарища нет

0

3

Шансон - в оригіналі це пісні про любофф і виник цей стиль у Франції.Серед класиків шансону можу назвати Мірей Матье, Шарль Азнавур, Едіт Піаф. Подібну музику я не слухаю, проте  поважаю.

А те, що слухають наші "реальні пацики з района" називається "блатняк". Ну що ж, кожен знаходить розваги в міру своїх розумових здібностей. "Мама, забери меня с тюряги"(на щастя, я не дуже обізнана з цим жанром) - мені здається, нація, в якій величезна частина людей полюбляє/пише/слухає подібне, має серйоозні недоліки в своєму розвитку. Я всеж думаю, ми не являємося країною злочинців,зеків та биків, проте музика свідчить про інше

+3

4

+1 Oblina
правду глаголишь )) чур не банить )

0

5

Так Облінка, ти права, справжній шансон виник у Франції, а росіяни все перекрутили і вийшов так званий російський шансон. Не знаю, можливо це закладено в психології росіян, але їм завжди подобались і подобаються погані хлопці... Як приклад можу навести фільми, 10 з 9 фільмів зняті в США, Європі головним героєм є добрий дядя який мочить поганих і бориться за мир у всьому світі, а в Російських фільмах навпаки 10 з 9 головним героєм є настаящій вор в законє, як мочить казлов мусаров і паднімаєт сєбє автарєтєт (Бригада, Бандитский Петербург, Брат 1/2....).  (я вже про це десь говорив....)
Що не задумувались? Можливо, це позначилось і на музиці...
До-речі, вченими доведено, що популярність шансону геграфічно прямопропорційна кількості російськомовного населення. Найбільше шансон полюбляють на Сході та Півдні. Там же й найвища злочинність. Менталітет....  А в нас, в основному шансон слухать гопи, бики, та інша нечиста сила...
А забув... Ще водії, мені здається, що вони його так голосно вмикають в маршрутках щоб помститись за свій соціальльний статус.... Бо нормальна людина таке слухати не зможе)))

0

6

Блин, знаете, в мене батько слухае шансон!!!

О це проблема, завжди коли їдемо на машині, то це горе для мене!!!

Але мати каже:"Виключі фігню, давай лучше диско 80!!!"

Повний капець, но нічього в мене завжди мп3плеєр є, оце круто!!!

0

7

На рахунок водіїв маршруток, це вже називається професійна хвороба

0

8

я кожен день їжджу на маршрутках  в університет. Мені вже остогидло слухати шансон. Я скоро вивчу весь репертуар. Є бажання подарувати їм пару нормальних дисків. Так ще й в мене мр3 нема - взагалі жах. Рятує від тотального кошмару мобілка з закачаним музоном + навушники.

0

9

наш шансон, відстій рйдкий, а ось французький дуже гарний)))))

0

10

намєрок блатной да трі сімьорачкє єдіт катіт фраєрок ксіви корачкє...

влад! Імєрскій централ вєтєр сєвєрний

імінна ви всє нішарітє, ета ваш мятал гавно, а шансон руліт, музика для ріальних паСанов...

0

11

Ну здебільшого згоден, але мені деякі пісни подобаються...

-1

12

^^:Fanat_Linkin_Parka:^^ написал(а):

Ну здебільшого згоден, але мені деякі пісни подобаються...

неможу не поставити -1

0

13

Саш.... Поважай чужі смаки.... Подобається, так нехай собі подобається.

0

14

я поважаю.... я просто поставив -1...

0

15

Залізна логіка

0

16

А якщо я скажу що Шансон повне гамно слухати не можу вуха вянуть..........Мені тоже -1  влупиш ???????????????? :lol:  :D

0

17

нє за таке поставлю +1)))

+1

18

Ти ріальний чел +1 тобі також.. :)

0

19

:lol: у вас тут така ідилія

0

20

Ну да.........Уви роздача + на сьогодні в мене кінчилась...Так ше тобі би поставив. :D

0

21

Stemm написал(а):

нє їй не став вона нІзаслужІла...... :)

0

22

:D

0

23

В вас що тут змова? Вирішуєте колу плюсіки роздавати???  :lol:  :lol:  :lol:

0

24

ААААААААааааа тобі просто так не поставлю + .... :D ...Вот заслужеш наприклад віршик розкажеш тоді поставлю... :lol:  :D

0

25

давай краще будем когось баніть... а то плюсікі както нєінтєрєсна...

0

26

малчі, женщіна

0

27

ехала я как-то летов в Крым на автобусе. вы себе можете представить, что такое ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ слушать шансон? никакая маршрутка с этим не сравнится!

0

28

Народ, це ж супер пісні  http://www.kolobok.us/smiles/standart/rofl.gif ви лишень вслухайтесь в зміст: граблю квартіру, а тут с..а мусора посадили, от б...ь гади, я ж нормальний пацан, мама прості це все ті п...ри мусора......... ну хіба не чудовий зміст, це ж просто щас скажу я лав шансон.
http://www.kolobok.us/smiles/rpg/butcher.gif а тепер піду собі язик відріжу, щоб не горнув таку муть (sorry), що-що, но шансон - це просто нематеріальнне вбивство.

0

29

"голуби летят над нашей зона-а-ай..." душевно то як http://www.kolobok.us/smiles/standart/cray.gif

0

30

ой де мій носовичок......рукав тоже підійде

0