Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » З Новим Роком, шо лє)


З Новим Роком, шо лє)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Вітаю вас з цим унікальним святом! Врешті решт збудеться найзаповітніша мрія кожного - всі напьються, і будуть активно почісувати голови бутербродами, до декого прийде великий красний дядька з довгою бородою і мішком, і скаже - я санітар витверезника, всім побільше бухла, музла і отжига, кому треба - запасну пєчєнь і легені, комусь мозх) Бажаю вам щоб ваші друзі завжди ними залишались. Щоб ви ніколи не бували одні. Щоб можна було випити багато і могти випити ще більше) Кохання бажати не буду) Бажаю щоб всі ваші мрії збувались, алкоголь продавали цілодобово, а салат олів'є ніколи не закінчувався. І щоб моя квартира залишилась цілою))))

0

2

что тут ещё пожелаешь) Счастья, что ли :)

0

3

Всіг з Новим рогом...чи роком..ай яка разніца)

0

4

Егеееееееееееееееееей!!!!!!!!!!!!! Усіх з Новим Роком 2009)))
Найкращих побажань)

0

5

уіііііііііііііііі... друзі з новим роком)))))) пох шо ми пропустили бамкання, зато відтрешили мего трушно... шо ше сказати.... я вас лю
пи.си. а синяків більше ніж після альтер паті....оуєєєєєє

0

6

2 Зелена-Шалена
Спасіба за продолженіє банкєта, чай в тарілці, сіські, альфа, бабушкін парік, відсутність бутербродів і мінерлку ранком) висновок-ми бухарі.

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » З Новим Роком, шо лє)