Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » Мій улюблений мужик, кахана, сама крута на світі тьотя, і ваще


Мій улюблений мужик, кахана, сама крута на світі тьотя, і ваще

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

просто чудова людина, мій любімий муж, пузатий веселун, янгол_псих, КіНіМоД)) ОКСИК!!!! ВІТАЮ ТЕБЕ З ЦИМ ДНЕМ!!!!ТОБІ СЬОГОДНІ 18....ти не хвилюйся, вставну челюсть ніхто не побачить))а крем від морщин я тобі подарю)
Общєм так. Не знаю що тобі бажати)))ну вобщєм, ти сама знаєш, як я тебе люблю. О, знаю, побільше тобі таких друзів, як я))))
Тири-пири,любві/здаровя/радасті/щасця, Сєву/Бабарику/Шапіка/Фауста в одному лиці, всього-всього-всього тобі самого-самого-самого. Ти всігда брутальна, опитна і опасна, за це я тебе люблю)))І не слухай декого, не важкий в тебе характер))))) Шоб зільона радость тебе всігда радувала, прям як я))))) і ше, вибач за то шо я*сама знаєш шо*, я більше так не буду(ну,постараюсь;))Ти сама кайфова тьотінька на землі, чмаф тебе стопіцот раз.

0

2

Поздоровляю з Днем Народження, бажаю усього найкрашого! Залишайся такою чудовою і гарною, якою ти є!)

0

3

оу, дяки вам........)))
. аліна ти каг всігда знаіш шо я хтю....
ше раз дяк... і лю вас.....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » Мій улюблений мужик, кахана, сама крута на світі тьотя, і ваще