Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



26 апреля 1986 г...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Странно...очень странно....такое чувство что все в этом мире забыли.....
Ведь даже тут мы так много говорили о Чернобыле....А ни одного слова...По телевизору не идут программы про Припять, не глаголит радио...
КАК можно было забыть, или забить что именно сегодня, но 22 года назад взорвался 4ый енергоблок Чернобыльской атомной електростанции....
Постарадали тысячи людей....сотни умерли на месте или позже от лучевой болезни ...Целые города оказались в опустошении...30км зону вокруг ЧАЕС нарекли закрытой зоной...
Людям которые ещё вчера беззаботно жили здесь, пришлось срочно переезжать...Последствия воздействия радиации на организм человека оказались ужасными....лучевая болезнь... Радиоционная туча разбрелась по всей Украине и соседним странам...Все  и всё получили свою скрытую дозу...

...скорбим и помним о тех кто погиб в тот день...ликвидаторах аварии...Помним...о месных жителях ,которые случайно оказались не в том месте не в то время....о всех  пострадавших...

+1

2

Сашка, дякую за цю тему.....

Пройшло вже 22 роки...але наслідки катастрофи будуть проходити століттями.......
Я сьогодні дізналась, що тоді, 22 роки тому, це було напередодні Великодня(як зараз..)
Щонайменше через два роки саркофаг почнуть укріплювати....поки що ж побудували тільки ангар для машин, які брали участь в ліквідації...вони ще з часу аварії(!) зберігались неналежно...
А ще ведуться дискусії, з приводу того, щоб розібрати місто-привид, і захоронити його залишки до саркофагу...

0

3

Oblina написал(а):

розібрати місто-привид, і захоронити його залишки до саркофагу...

тобто всі будинки знести, і закинути в саркофаг????
ииии... наврядчи вони будуть всі ці кірпічі акуратно складати, просто візьмуть і будуть машиною висипати.
Після чого, радіація, яка знаходиться в пилу підніметься знову в повітря.
І знов загине багато людей, які будуть цю роботу виконувати...

Отредактировано Ž•••M (2008-04-27 21:59:55)

0

4

Ž•••M написал(а):

тобто всі будинки знести, і закинути в саркофаг????
ииии... наврядчи вони будуть всі ці кірпічі акуратно складати, просто візьмуть і будуть машиною висипати.
Після чого, радіація, яка знаходиться в пилу підніметься знову в повітря.

на жаль, детальніше нічого не знаю. Думаю, в них є якісь методи...але по-перше: хто погодиться це робити, і по-друге: я взагалі не розумію, навіщо це потрібно..

0

5

Oblina написал(а):

я взагалі не розумію, навіщо це потрібно..

+1 В Білорусії ця територія біля Чорнобиля вважається заповідником, і в деяких місцях радіаці впала настільки, що там безпечніше жити ніж в великому місті.
І це все при тому, що радіаційна хмара після аварії пішла в її сторону.

0

6

та що ви так про це турбуєтесь. скоро в нас зроблять радійційне звалище і ми просто будемо купатися в зеленій водичці, вночі наше тіло  буде замість ліхтарів. Ці добрі дядечки у ВР вирішили взагалі з нас зробити живих трупів. Нам лише залишиться чекати дива, можливо хоть щось змінить цих самозакоханих бл...ей

0