Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Хто буде наступним президентом України?


Хто буде наступним президентом України?

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Якби президентські вибори відбулися найближчої неділі за кого б ви прс
Балога В.

0% - 0
Вітренко Н.

10% - 1
Медведчук В.

0% - 0
Мороз О.

0% - 0
Симоненко П.

0% - 0
Тимошенко Ю.

20% - 2
Ющенко В.

20% - 2
Янукович В.

10% - 1
Хтось інший

0% - 0
Проти всіх

40% - 4
Голосов: 10

1

До наступних президентських виборів ще майже 2 роки, але президентська кампанія вже де-факто стартувала. Про це свідчить вже хоча б факт протистояння Секретаріату президента та Уряду. Цікаво було б дізнатися про політичні вподобання альтернативної молоді. Прошу висловлюйтесь.

0

2

До наступних президентських виборів я вже отримаю право голосу. Але на жаль не бачу жодного достойного кандидата......шкода..

0

3

Чому мене в списку немає ?????

0

4

если бы сейчас,то голосавала бы против всех...просто не вижу я достойного руководителя для нашего народа...

0

5

Кульбабка написал(а):

руководителя для нашего народа...

нам і не треба такого.... нам потрібно просто президент... ми не стадо щоб нам "рукавадіть"...
голусував б за Ющенка... він кращий із можливих варіантів....

0

6

Фрэки..ну ты вообще..шо ты сравниваешь??вот ты так говришь шо хочецца тебе тьху в глаз сделать))))
такое агромное кол-во людей сомонеоргаизуецца))шаришь?))

0

7

організовувати людей це не діло президента)))... об'єднувати, представляти, вирішувати, допомагати, бути гарантом....
але не керувати... це вже диктатура якась...

0

8

Кожен народ вартий своїх поводирів. Кожен з наших керівників є частиною нас - вони народилися тут, виросли, вони такі як і ми, і якщо хтось із нас опиниться на їх місці, то буде діяти так сомо. Вони не з космосу прилетіли. Проблема в кожному з нас. Хочете щось змінити - починайте з себе.
Якщо вже всі так розчарувалися в наших політиках, то може хтось сформулює яким має бути нормальний президент?

+2

9

хз ким он должен быть..релаьно шо с нас нада начинать...
вот мы стремися в ЕС..
живой пример чего нас туда брать не хотят))9ну эт как бы не очень серьезно=))
садимся с оКИДио в маршрутку(конечная электро-сети)и превая фраза "с неформалов проезд 2 грн"..это именно нормально...мала посит деда передать дньги..(канешна мы по два рубля не дали) и дед гаварит сами передавайте....
это именно нормально...пока такие есть нас точно туда не пустят)))

0

10

Кульбабка написал(а):

садимся с оКИДио в маршрутку(конечная электро-сети)и превая фраза "с неформалов проезд 2 грн"..это именно нормально...мала посит деда передать дньги..(канешна мы по два рубля не дали) и дед гаварит сами передавайте....это именно нормально...пока такие есть нас точно туда не пустят

Так, дійсно, це тупо... І взагалі дискримінація... Але це все наслідки комунізму та російської окупації,  політики обмеження особистості яка проводилась цими державами. Петру Кривавому належить правило, згідно з яким підлеглим не гоже було мати розумний вигляд перед своїм начальством, даби ті себе не почували незручно.
Головний принцип тієї держави - дерава все, людина нічого. Так само СРСР. "Людєй у нас многа", сказав один партійний чиновник, коли йому доповіли про масову смертність в 1932/33. Осообистість там ніколи не цінувалася. Всіх стрихли під один гребінець. Вс і мали бути однаковивими, і якщо хтось порушував цей принцип, всі вважали що він випендрюється і врізали йому крила".
Покоління дідусів ніколи не зможе нормально сприймати прояви самовираження до яких вдається сучасна молодь і не тому, що вони такі погані, а тому, що виросли в іншу епоху, коли стандарти поведінки були зовсім другими.
Якщо ж говорити про майбутнього президента, то я вважаю, що він обов'язково має бути людиною демократичною, культурною, національносвідомою і високоосвіченою. Але водноччас активною, щоб мати силу волі йти проти труднощів, не йти на поводу у капіталу. Він має бути професіоналом. Я б голосував за такого висоосвіченого, демократичного, національносвідомого президента як Ющенко, з такою силою волі і здатністю повести за собою, вмінням переконувати і досягати поставлених цілей як Тимошенко, за такого професіонала як Кінах, Єхануров чи Яценюк. Якби існував такий сплав - ціни б йому не було, а поки що маємо те що маємо. Маємо президента з класними думками, але не здатного втілити їх в життя, слабодухого, якого хилитає зліва вправо я к тополю серед поля, якого обсіли як мухи колишні есдеки з регіоналами, навішали макаронів на вуха, а він як лох їх слухає. Маємо прем'єрку, що теж палає благими намірами, але помішана на владі, вміє руйнувати, валити режими, але яка абсолютно не здатна працювати в умовах відсутності війни, яка не шарить в економіці, яка працює радянськими методами в економіці. Маємо опозицію, що живе за принципом "Чим гірше тим краще", в якої погляди змінюються залежно від кон'юнктури - сьогодні вони при владі - за НАТО, завтра в опозиції - проти. Маємо опозицію, що готова продати душу чорту, тільки б дорватися до влади. Маємо нейтрального Литвина, який міг би врятувати ситуацію, але який такий же владолюбивий і планує заробити собі дивідендів на війні влади й опозиції... Маємо комуністів, які взагалі проти всього... Анє, брешу, вони за "єдіную і нєдєлімую расєю"...сплять і бачать коли вже ця Україна загнеться щоб продати її Росії. Одним словом хаос, кричати хочеться. http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/hysteric.gif

0

11

про бабушек с дедушками...кста,не все уж такие плахие..с подругой ходили к ветиринару(кошку возила)там бабулька старенькая сидела...ничьо так,культурная...я с подругой вышли на улицу покурить ..бабулька к нам подсела..и просто начала за кошку спрашивать..мы так нормас пообщались...другя бы уже и за внешний вид..и за курение....начала бы мусорку свою раскрывать...а эта нормальная бабушка...от шоб все такие были=\
(я пока предыдущий пост прочитала,чуть не ослепла...черный фон это убийсво=\)

0

12

Ветренко http://sherry.rusfaq.ru/smiles/icon_aus.gif

0

13

СадочеГ написал(а):

Ветренко

надіюсь ти пожартував....

0

14

Frankie написал(а):

надіюсь ти пожартував

Я теж на це дуже сподіваюсь. Н. Вітренко - істерично-маразматична особа, яка ненавидить усе й усіх, окцім Расєї. Расєя - для неї це Едемський сад, райська насолода, вища ступінь  досконалості й розвитку, країна нової раси, новий Єрусалим. А Америка - це "бабай", це абсолюьтне зло.
Взагалі Вітренко в мене асоціюється з одним досить цікавим діалогом. Короче якийсь прямий ефір. Її запросили... Дзвонить якийсь громадянин й запитує:
"Це ви Наталя Вітренко?",
"Да, я",
"Ви доктор економічних наук?","
"Да", 
"Ну то чого ви така дурна?".............:)))))))))))))))))))))))))

0

15

dimokratic написал(а):

"Ну то чого ви така дурна?"

ахахахахаха!!! жесть!!!
вона такий доктор економічних наук, як Яник проффєср...

0

16

Ž•••M написал(а):

Чому мене в списку немає

Вибач, там можна було лише 10 варіантів відповіді запропонувати......Але будь певен, ми усі за тебе................

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Хто буде наступним президентом України?