Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Флешмоб

Сообщений 1 страница 30 из 60

1

Флешмоб – неочікувана поява незнайомих людей у завчасно встановленому місці у заданий час. Учасники за сценарієм виконують певні дії, а потім швидко розходяться, розчинюючись у натовпі так само як і з’явилися. Моб являє собою короткочасну акцію (зазвичай до 5 хвилин)  з завчасно розробленим планом дій. Яскраву і трішки безглузду.

Єдина ціль моба – це отримання задоволення учасниками. Ми не партія зелених, ми не сповідуємо певної релігії чи філософії, ми не влаштовуємо мітинги, демонстрації.

Правила флешмоба.

Приходити і йти вчасно – секунда в секунду, не раніше не пізніше, інакше губиться ефект „миттєвого” збору натовпу. Налаштуйте на головній сторінці сайта київського флешмоба (часи працюють в IE).
Не сміятися – щоб було легше втримуватися, не дивіться у очі прихожим та іншим моберам.
Не спілкуватися з іншими моберами – якщо бачите знайомого не вітайтеся. Якщо ви прийшли в колі друзів, розійдіться по одному, робіть вигляд що ви не знайомі.
Не привертати увагу – не обговорюйте моб ні перед ні під час ні після акції, адже вас чують прохожі. Не «світіть» передчасно реквізитом.
Не створюйте точкових скупчень – необхідно створити враження, що натовп виріс нізвідки і зник нікуди. Навіть декілька чоловік, що стоять поряд з місцем проведення акції викликають відчуття організованості. Чекайте початку моба за квартал мінімум.
Ніякої самодіяльності – все чітко за сценарієм.

Мати при собі посвідчення особи. Бути тверезим і адекватним, не створювати відкритих конфліктів, не переступати межі закону і моралі. З свої дії відповідаєте Ви і тільки Ви!

Приходьте на моб тільки у тому випадку, якщо ви зможете виконати усі умови акції і утриматися від істеричного сміху

0

2

Сайт вінницього флешмоба
http://www.fmob.vn.ua/

0

3

Гей! Люди!! Є серед форумчан мобери???
А може є ті, хто хотів би приєднатись???

0

4

збираюсь-збираюсь ніяк не виходить попасти....

0

5

Я!!!!!!!))))

0

6

Вже давненько знаю про флешмоб, але участі не приймав, так що це був перший раз
Сподобалось!!!!!!!!!!! А головне сценарій простий, але дуже цікавий.
На слідуючий обов*язково піду...
А ще велике спасибі  Oblinі за те що мене вговорила....  :cool:

0

7

когда будет проходить следующий моб???? мне оч захотелось поучаствовать

0

8

ЗлОббнЫй УтКо)) написал(а):

Моб був сьогодні, наступний повинен бути через два тижні (якщо не буде ніяких форс-мажорів). Якщо є якісь питання з приводу участі - стукай в асю.

З. І.: Моб був жирнючий!!!!!!!!!!! Я до цих пір балдєю.....Премоб - теж кайф!!!!Коли я отримала завдання і зайшла за башню, мене спіймав якийсь дядєнька, і питав з шаленим видом, що тут твориться? Я ледве змогла сказати: "Посвята в рицарі" і побігла сміятись....
З.І.І.: Френкі ти скатіна.
А об перепону я навіть головою билась 8)

0

9

Флеш моб в Вінниці вже більше року. Проводиться раз в 2 тижні на вихідних. Дуже кльово підіймає настрій. Потім можна подивитись відео на форумі. Приєднуйтесь!!!!!! Респект всім моберам)

+1

10

Dayzi написал(а):

+1 мене це серйозно заразило :D

0

11

Ок! Беру за обов'язок пові :rolleyes: домити вас про настання наступного мобу))))

0

12

Я й сам з сайта Флеш моба не вилазю, але на 14 лютого не піду....

0

13

МІСТО ПОЦІЛУНКІВ!
У День Святого Валентина ми запрошуємо усі закохані пари Вінниці на акцію «МІСТО ПОЦІЛУНКІВ » ! Наймасовіший поцілунок почнеться 14 лютого о 20.00. Приходьте зі своєю другою половинкою на площу перед центральним входом до театру ім. Садовського (там де добре освітлено) І одночасно з повітряною кулькою, що полетить у небо (це буде сигалом для початку рівно о 20.00) починайте цілуватися. Тривалість поцілунку необмежена. Будь-ласка не обговорюйте акцію вголос, зберігайте загадковість дійства.

Для того, щоб наш поцілунок став наймасовішим у місті – розкажи про цю акцію своїм друзям по ICQ, електронній пошті, вивішай у форумах, де тусуються люди з нашого міста.

Немає пари ?
Що робити якщо хочеться прийняти участь але немає пари? Приходь о 19.20 під велику арку парку ім. Горького. Ознакою того, що ти шукаєш пару буде Валентинка формату А4 у  тебе в руках. Побачивши людину, яка тобі сподобалась, підійди до неї з фразою «Це вам Шевченко допомагав писати ?» відповідь «Ні, Сковорода» буде означати що пара не відбулась. Позитивною відповіддю буде «Так, Шевченко», можете сміливо братися за руки і йти на акцію !

німа пари  :cry:

0

14

я  бы пошла, но нема пары. С парнем только позавчера разошлася....А с незнакомцем я не пойду - боюся....может он зубы не чистить... :x

0

15

У мене тоже нема пари..http://smilies.sofrayt.com/fsc/sobbing.gif

0

16

SHADOW
ідем з тобою, кахана :tongue:

0

17

Тоді я прийду на це подивитись.....http://smilies.sofrayt.com/%5E/4/stoned.gif

0

18

пінгвін ;)

0

19

проблема действительно только в том что нету девушки сейчас(((((((((( а так прикольно было бы очень

0

20

в мене є відчуття, що на "Місто поцілунків" як і в минулому році прийде декілька чоловік........які вірять в цю ідіотську хворобу...

+1

21

+1
Я також дуже надіюсь що enej  не зберехав і на цих вихідних дійсно буде флешмоб...

Отредактировано alonewolf (2008-02-12 20:00:45)

0

22

що ж Oblinka, підемо с тобою разом -людей полякаємо  :D

0

23

SHADOW написал(а):

що ж Oblinka, підемо с тобою разом -людей полякаємо

що поробиш, всі мужики сво..., треба якось викручуватись

0

24

Сьогодні був флешмоб "Хор імені Вєрьовкіна"...На премобі ми викликали джина з наших чайників, самоварів, настільних ламп....
На мобі ми співали чудові пісні, тік з вимкненим звуком...
Людей було не надто багато, але це не основне. В мене склалось негативне враження - як хорошу ідею можна зіпсувати поганим виконанням.....Думаю, істеричний сміх в план флешмоба явно не входив. Непогано було б деяким учасникам почитати правила....

0

25

Моб був непоганий, але мені здається що веселіше було б реально щось співати, уваги до нас більше було б ....
Тому хто був велике спасибі, а тим хто не прийшов http://smilies.sofrayt.com/fsc/tongue2.gif.............

0

26

Флешмоб *За проїзд* обговорюємо:

0

27

1) банан був смачний=)
2) кондукторша була зла. але вона зрозуміла, що з больними не спорять=)

0

28

Моб супер, козирно, класно короче в мене нема слів..........Я все ще ржу.....http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gif
***такую твою туристи понаїхали, а як я здачу буду давати, дурдом**
Хай живе Флешмоб!!!!!!!!!!!http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/offwall.gif

Отредактировано alonewolf (2008-03-02 15:48:29)

0

29

alonewolf написал(а):

такую твою туристи понаїхали

турист в нас був один....з міста-героя Жмеринка:))

0

30

да моб був прикольний.... "ти шо це місяць собирала, чи шо???"

0