Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Синдром Бажання

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Синдром Бажання (Вінниця)
состав группы

Анастасія Ключник - Вокал
Олександр Оренчак - Гітара, Вокал
Дмитро Козачук - Гітара
Вікторія Драчук - Клавіши
Олександр "Last_hero" - Бадьорний Бас
Михайло "Cold" Мацюк - Ударні

История группы Зародженням групи вважається 4 січня 2007 року, коли десятикласники школи №6 Сашко Оренчак та Діма Козачук захотіли разом творити музику.
До них приєдналися Віка (клавіши), Андрій (бас), Даша (вокал). Ця група отримала назву Adrenaline (чи Адреналін, кому як більше подобалось))))
У групі також формально числився барабанщик Гена.... Але одразу було зрозуміло, що він хоче гратии зовсім іншу музику, і це не його місце. Тому в різний час Адреналіну "підстукували" Дана (Пінта неба), Ігор (April).
В такому складі група виступила в МПМ "Зоря" в рамках одного зі шкільних свят (5/6 складу групи мали пряме відношення до школи №6). За барабанами тоді була Дана із Пінти неба.

В травні 2007 року почалося формування остаточного складу групи. На місце барабанщика відгукнувся Міша Cold, перспективний ударник, на той час учень фіз-мат. гімназії №17.

Андрій (бас), слідом за Геною, попрощався з групою, захотівши грати більш важку музику.

Знайти нового басиста Адреналінам допоміг колишній клавішник гурту April Сашко Hoob Штельмах. Зустрівши десь в середині травня в політесі басиста Олександра Last_hero, який на той час був вільний, сказав, що є група, якій потрібен бас-гітарист.
28-го травня Саня Last_hero і Міша Cold прийшли на репетицію, і так і не пішли, залишившись членами команди.

Отже, на кінець весни склад групи Адреналін був такий:
Вокал - Даша
Клавіши - Віка
Соло - Діма
Ритм - Саша
Бас - Саша Last_hero
Ударні - Міша Cold

В такому складі група готувалась до виступу на концерті до Дня Молоді у ЦПКіВ ім.Горького. Виступили досить непогано (так, ми скромні)))), особливо за умови відсутності саундчеку.

Майже одразу після концерту група пішла на літній відпочинок.

Адреналін зібрався в кінці літа. Провели декілька репетицій. І майже одразу, через особисті причини, групу покинула вокалістка Даша.

Група продовжувала грати і створювати музику, паралельно шукаючи підходящий вокал.... Найдовше затрималась на цьому місці Інна. Але згодом стало зрозуміло, що це не те, що шукає група.
В цей час група посилено готувалась до виступпу на фестивалі "МузЕнтропія - 2007". Була навіть думка, щоб доручити вокал гітаристу Саші, який мав досить непогані дані для цього. Але....

....Але в цей момент формується остаточний склад групи.
Буквально за три тижні до фестивалю басисту і ударнику вдається переконати інших учасників групи спробувати Настю Ключник.
Так, це саме та людина, яка потрібна групі (хоча перші проби були "під градусом")))))

Саме з цього моменту (жовтень 2007) починає своє існування група Синдром бажання.
Три тижні перед фестивалем команда послилено працює. І робота не проходить даремно.
26 жовтня 2007 року група виступає на фестивалі "МузЕнтропія - 2007", і виступає досить непогано. Більшість тих, хто був на концерті, відзивається позитивно.

На початку зими гурт вирішує спробувати себе у студійній роботі, і записує своє перше демо на пісню "Рожеві сни". Запис проводиться на вінницькій репетиційній базі "Garage Studio", де група також і репетирує.

Група дуже вдячна за допомогу Валерію (барабанщику вінницької групи Millenium і адміністратору репетиційної бази "Garage Studio"), який багато чому нас навчив і продовжує вчити....

А також величезне СПАСИБІ нашим друзям, які завжди нас підтримували і всіляко допомагали......

На даний момент команда продовжує працювати над матеріалом.

0

2

ДЕмо гурту можна знайти на: wwwutm.in.ua

0

3

название просто пиздец...........может назвались бы ещё утопия??а??
да ладно....идея о группе у Саши появилась года 3 назад.....я это помню....
я так и не поняла как это скачать...хотя знаю,что ничего особенного ожидать не надо....

0

4

класни гурт... в них соло-гітарист дуже талановитий..... але йому, на мою думку, не дають простору для творчості.....

0

5

http://www.kolobok.us/smiles/other/heart.gif

0

6

Дівчино...от якщо ти думаєш, що написавши це...ти стала кручє то помиляєшся....так думку не висловлюють...
ТИ знаєш гурт Стігмата назвались альбомом гурту Арченемі, а гурт Хейтбрід назвався піснею Зе Місфітс
Питання: якого тобі качати якщо не сподобається...ти ж екстрасенс...но на вкус і цвєт товаріща нєт...но ти подумай, що треба бути толерантнішою...факт....

Невростени4ка написал(а):

название просто пиздец...........может назвались бы ещё утопия??а??
да ладно....идея о группе у Саши появилась года 3 назад.....я это помню....
я так и не поняла как это скачать...хотя знаю,что ничего особенного ожидать не надо..

0

7

:/  :/  :/ Вибач Дімась,навіть з поваги та хоння до тебе я не люблю ваш гурт.я люблю поважче.Reactor,Black stone,Ундина.

0

8

Leor написал(а):

Дівчино...от якщо ти думаєш, що написавши це...ти стала кручє то помиляєшся....так думку не висловлюють...
ТИ знаєш гурт Стігмата назвались альбомом гурту Арченемі, а гурт Хейтбрід назвався піснею Зе Місфітс
Питання: якого тобі качати якщо не сподобається...ти ж екстрасенс...но на вкус і цвєт товаріща нєт...но ти подумай, що треба бути толерантнішою...факт....

а ипать...шас пайду и расплачусь!!!!!мама не бый мэнэ....мэни тут такова нагаварили шо шас пайду вены резадь!!!!!
и ешо адно......где в моём посте написано что мне не понравицца???
хотя мне врядли понравицца.....
ты тоже ипать телепат???ты читаешь маи мысли????ат куда ты знаешь шо я думаю??а??ты может маг чи ведьма???а?

0

9

мені особисто не подобаеться, але дівчатам та хлоп'ятам респект за те що грають! Бажаю успіхів у майбутньому)

Отредактировано ^^:Fanat_Linkin_Parka:^^ (2008-01-12 01:30:57)

0

10

Невростени4ка написал(а):

а ипать...шас пайду и расплачусь!!!!!мама не бый мэнэ....мэни тут такова нагаварили шо шас пайду вены резадь!!!!!
и ешо адно......где в моём посте написано что мне не понравицца???
хотя мне врядли понравицца.....
ты тоже ипать телепат???ты читаешь маи мысли????ат куда ты знаешь шо я думаю??а??ты может маг чи ведьма???

все одно не розумно таку хрєнь писати..краще нічого не писати...

0

11

Sister_of_the_night написал(а):

На вкус і цвєт товаріща нєт

0

12

^^:Fanat_Linkin_Parka:^^ написал(а):

ОЦЕ ЧУВАК!!!!!

0

13

Leor
цём Димась) на следующем вашем выступлении я буду больше всех орать)) верней...болеть))

0

14

ахахахахаха!ты ипать такая бешаная фанатка......ахахахахаха!!!!!так прям яро защищаешь шо пипец!!!!!я нимагу проста!!!!типа тут все на них гонят а ты адна такая ипать харошая.....ваще никто ниче плахова нисказал

0

15

Невростени4ка
просто Дима мой(я не ошибусь если скажу?) друг.я знаю на что он и его группа идут чтобы играть свою любимую музыку.

0

16

Чула вас на Музентропії . мені сподобалось!!!! .але не можу скачати демо. Допоможіть.

+1

17

Хватає гнати один на одного.... :/

0

18

SHADOW написал(а):

сткукай в асю!допоможу

0

19

дякую, але мені вже Алінка скинула демо.

Leor написал(а):

0

20

Мени спадобалося....тики от  вокал в демо десь далеко..а так дуже даже ничьо)))

0

21

:love:  прикольно.

Хоть и не мой стиль но мне нра....))

0

22

не нраиЦЦа...

ЗЫ чтоб не тот факт, что Саня-Герой мой хороший знакомый, я б напесал не так культурно))

0

23

СадочеГ написал(а):

я б напесал не так культурно))

це тіпа "догадайтесь самі", які 350 нецензурних слів я мав написати, щоб пооб****ти якусь там групу, і показати шо всі г.. ,а я блять крутєйший мен?

0

24

Oblina написал(а):

це тіпа "догадайтесь самі", які 350 нецензурних слів я мав написати, щоб пооб****ти якусь там групу, і показати шо всі г.. ,а я блять крутєйший мен?

нед... я и так знаю, что (цитирую) "я блять кутейший мен") но мы не об этом...

обычно я пешу коротко и ясно "гавно", просто не люблю песать диферамбы по поводу, почему мне не нравиЦЦа какая-то группа, и чтоб со мной не спорили...
в то, что я пешу "гавно" не всегда означает, что действительно гавно, это в основном означает, что мне проста не нраиЦЦа( за исключением, если я пешу про кор, вот про кор, я так думаю в буквальном смысле)

ЗЫ я понятно изложил?)

0

25

Играют классно, молодцы))))

0

26

...не дивлячись на те,що всі,крім басиста,мої друзі,гурт був перспективним,класно грали,хоч і неважку музику,але звучало добре)))Дімка це було круто)))але нажаль,а може і накраще гурт розпався...)))

П.С.Невростени4ка....не розумію...тобі платять за те що ти багато говоришь коли не треба,чи як...неподобається чи шось ще,мовчи!!!!!!!Наперед Дякую!!!

0

27

Жаль звичайно, що СБ розпався, але думаю якраз Діма себе знайшов, емокор це його)

0