Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » Задай своє питання президенту


Задай своє питання президенту

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://president.pravda.com.ua/young-pe … w_popular/
Спитай президента.....
Читаєш поставлені питання, і думаєш, куди ми прямуємо.......

0

2

Ось лише деякі:

"Пане Президенте!
Чи буде коли-небудь вирішене питання з житлом в Україні? Я можу порадіти за наших політиків, бо скільки б вони не говорили, а все життя в них давно налагоджено - і державні квартири, і пільги і т.п. Я говорити багато не маю часу, мені треба працювати, щоб прогодувати себе і сім"ю - з цим я справляюся, але житло - нереальне досягнення. Не можна стрибнути вище голови, особливо коли зі всіх сторін лізуть палки в колеса - чиновники, будкомпанії, банки і т.д. Хочеться звідси виїхати."

"Чтобы Вы у меня спросили, если бы я был президентом, а Вы - никем, и снимали бы квартиру за 80% своей зарплаты, в страхе, что завтра это будет 90%, или 120%?
Придумали? Сколько нецензурных слов насчитали?
Вот-вот... и я о том же..."

"Пане президент !! а чи змогли б ви прожити місяць за стипендію у розмірі 160 грн, без підтримки батьків???"

"Виктор Андреевич, как Вы относитесь к т.н. "Радио-Шансон"? Как вышло так что ГТРК вообще выдала лицензию? Ведь пропагандируемые этой волной стереотипы и ценности противоречат собственно государственному устройству! Молодые люди считают стильным характерный слэнг, одежду, манеры. Радио-шансон - просто рупор маргиналов и люмпенов. В конце концов лирика блатных песен просто напросто оскорбляет законопослушных граждан. Можно ли на законодательном уровне пресечь спекуляции на "воровской романтике"."

"Хто для Вас є великим українцем?"

"Вельмы шановний пане президент ! Дайте видповидь на одне дуже цікаве запитання! Скажить будь-ласка навіщо ви нам потрібні??"

"Коли ви нарешті забороните зомбування населення України рекламою алкоголю і тютюну на телебаченні?"

"А я надеюсь, что выеду из Украины и никогда сюда не вернусь! Вы не считаете это проблемой?"

"Дядя Вітя, мені 11 років, я з притулка з України, з якого не скажу, бо мене знову покарають. Я це пишу з допомогою моеї подруги Маринки, яка тут працює. Я вже зрозуміла, що я не потрібна своїм батькам, а тепер розумію, що не потрібна і державі. Тут до нас сталяться як до сміття і умови такі, що жити не хочеться...Президенте моеї країни, скажіть чому Ви та Ваша родина живуть як королі, а я маю страждати від злиднів? Я гірша за Вас?"

"Шановний пане Президенте, як ви відноситеся до скінхедів, хулів та інших агресивних молодіжних субкультур? Чи вважаєте це проблемою, чи потребує вона вирішення?"

"Пане президент! Яка вiд вас користь?"

"У нас є майбутне?"

Дивлюсь запитання і стає страшно.....В першу чергу від абсолютної відсутності культурного рівня деяких індивідів.....А потім починаєш задумуватись, справді, чи є в України майбутнє?

0

3

Ще одне :
"Вікторе Андрійовичу! Молодь в небезпеці! Врятувати молодь можна наступними шляхами: 1. Викорінення гопництва як класу - що прийшло с тюрем радянских часів. 2. Фінансування молодіжних рухів як наприклад металісти (концерти, безкоштовне пиво) . 3. Викорінення неонацистських та інших небезпечних молодіжних рухів. ВИ ЗГОДНІ? ЧИ НЕ ТАК?"

0

4

2Шэдоу  доу... это утопия)) такое невозможно...точка точка

0

5

В.А., вы не поверите! Я тоже, как и вы, хочу большую семью! Ну как бы это сказать, что бы вам с Ю.В. и В.Ф. понятно было... А! Вот! Вашим языком говоря: "Размножаться хочу!" Ну это такой инстинкт, знаете ли... Что такое инстинкт? Ну это когда, например, у вас металлургический заводик (все пять), а вас все равно в парламент тянет. Теперь понятно?! Так вот, есть даже с кем. Но нет - где! Купите мне квартирку. 2 комнатушки меня устроит! Оба работаем. Она педагог,я - инженер. ЧТО НАМ ДЕЛАТЬ?????????

Це мене просто вбило....

0

6

да были отжеги...

особенно улыбнуло, то что даже по телеку показывали ответ президента на дибильнейший вопрос "ув. В.А. підкажіть будьласка, я к перевстановити програмне забеспечення?" меня это убило просто

0

7

Здаєтся ця акція вже закінчилась.....Тему можна закривати?

0

8

закривай

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Корзина тем » Задай своє питання президенту