Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Гопники

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

Знайшла на одному сайті статтю про гопників ....

Викладаємо інформацію . Яка ваша думка ?

0

2

Го́пник (гоп, гопота) — представник радянської та пост-радянської субкультури, утвореної в результаті інфільтрації кримінальної естетики в робітниче середовище; людина, що вимагає гроші або інші цінні речі від інших людей, шахрай, грабіжник, хуліган. Зазвичай походить з малозабезпечених сімей.

Слово походить з російської мови. За однією з версій, утворилось від старої абревіатури ГОП – рос. городское общество презрения (ГОПи існували на початку XX століття у Петербурзі), за іншою - від слова «гоп-стоп» (на злодійському жаргоні - пограбування, напад, збройний грабіж).

Характерні особливості гопів:

Ходять вони зграйками по 2-3 людини
Бритоголові
Носять «кепку» та спортивні штани
Улюблене прохання: «дай рубас», «єсть пара двацать пять коп», "займи гривень десять,завтра,відаи мамой клянусь"
Усі один одного називають «васями»
Лузають насіння («сьомки»)

0

3

http://www.luthien27.narod.ru/traktat.htm   -  усім дуже раджу зайти. Цікавий трактат про гопників!!!!!

0

4

http://www.bidla.net/  -  реальний сайт!!!! Супер!! я була в шоці коли його знайшла!!!!

0

5

Да, ну и сайтик

0

6

Всі говорять, що гопніки - ще лише семки і кепка...Ніхто не розуміє, шо для гопніка головне - це душа....Нажаль, сьогодні розвелось багато позерів, які позорять субкультуру гопніків....Які думають, що от одягнули вони спортивний костюм і вже стали тру....Але ж вони не розуміють ідеологію гопніків, найчастіше просто слідують моді....От з-за таких як вони ніхто не любить субкультуру "гопнік"....Адже ця субкультура виникла від блатняккору і шансон-панку, а в нас її зіпсували тупі гламурні позери....ніхто і ніколи не зрозуміє тру гопніка...от і доводиться їм кінчати життя в міліцейському "пазику", сидіти в камері, тоннами жерти сємки, щоб довести, що вони справді тру....

0

7

мені здається тема про них не потрібна....  Що про них говорити.....????

Отредактировано Українофіл (2007-12-01 19:54:12)

0

8

Українофіл написал(а):

мені здається тема про них не потрібна

Ми повинны знати ворога в лице :lol:

0

9

Oblina написал(а):

Ми повинны знати ворога в лице

в них одне лице ----- на всю зграйку....

0

10

Українофіл написал(а):

Ти шо ж? Кожний тру-гопнік унікальний....але нам, галімим позерам цього не зрозуміти

0

11

Oblina написал(а):

Ти шо ж? Кожний тру-гопнік унікальний....але нам, галімим позерам цього не зрозуміти

Кожен гопник унікальний такими ознаками:
кількістю схаваних семок
запахом
і розумом( причому чим менше його тим він унікальніший)....

0

12

Гопніки - це не субкультура....
Ось моя стаття, яку я написав кілька років тому, в шкільну газету.

Гопники - (gopnicus), вид великої рогатої худоби в людській подобі. Мешкають в країнах СНД. Gopnicus – це дивовижне і просте створіння, інтелект його дуже високий, коефіцієнт iq, як правило складає 20-30 очок. В пізнання навколишнього світу це створіння не вдається. Вони мешкають стадами,  кількість не перевищує 20 осіб. Дуже люблять траву(ganjubas), ще споживають : терен, травмадол . Найчастіше це створіння можна зустріти на лавочках біля під’їзду, де вони займаються поглинанням «сємочок».
У кожному стаді є вожак. Ним зазвичай обирають найкрутішого «пацика», який скурив найбільше трави, найбільше грошей відібрав у дітей, з’їв найбільше зернят (s’emo4ok) і випив найбільше пива.  Самки цього виду (bichki) збираються в окремі стаї і в сезон шлюбних ігор вони наближаються до самців. Після цього вони ходять на дискотеки (аля vatra, jaba, gidro zona, vladimerskiy central).   
Головним ворогом виду є міліція, але сутички між ними виникають дуже рідко, через те, що  gopnicus уникають зустрічі з органами правопорядку. З початком 80-х цей вид був занесений у червону книгу. Але в 90х роках ситуація значно покращилась, завдяки  заповіднику мікрорайону «Чорнобиль», і через кілька років, вони значно розмножились ,і зараз їх можна зустріти в усіх районах Вінниці. 
Gopnicus легко впізнати по-зовнішньому вигляду. Лапи як правило вкриті штанами спортивного типу. На ступнях у них ростуть кросівки (tapki, cal’osa). Тулуб тваринки теж покритий одягом спортивного типу. Голови гопників бувають різних форм, як правило, шерсть на ній  не довша ніж 15 мм. Забарвлення різних кольорів.
Створіння, здебільшого, веде денний спосіб життя. Краще уникати зустрічі з цією твариною, тому що вона дуже вороже відноситься до людей. Але якщо це відбулося зробіть вигляд, що ви її не помічаєте це допоможе уникнути конфлікту.

0

13

Frankie написал(а):

Гопніки - це не субкультура....

О, це вірно сказано!!!

+1

0

14

да ссилки будь здоров....

0

15

Скільки цікавого приносить прогулянка ввечері в своєму дворі....

Розмовляють два "реальних пацика", тут під'їжджає таксі. Один другому:
- Смотри, это Вова едет, вот это поднялся чувак, повезло ему, таксистом работает....

А це вже інший гоп-бой - я випала: "Я не **здю, я базарю..."

0

16

у них новый криатифф на даибаЦЦа

-Сышь, паСан, телефон не надо?
-не...
-Тада даставай

:lol:

ЗЫ есь кихта пару 33 с палавинай  копачек?

Отредактировано СадочеГ (2007-12-03 01:17:55)

0

17

стьоб над гопом:
Необхідно купити маленький дзвіночок(колокольчик). Коли піходить гоп і каже:"Дай подзвонити", дістаєш дзвіночок, даєш йому і уходиш

0

18

Frankie
да да вот оно..это точно это и есть их конкретное описание......жаль мне оч жертв гопников....видала их....эх хорошие ребятки были..а терь с синяками..ходют...сама бы с драку полезла зашишать бы нефора стала..не от любви к ним(к нефорам) а от жалости просто гопников недоганяю.........а нефоры они гуд народ....;)

0

19

http://video.i.ua/user/374365/491/19580/

0

20

БУДЬ ЛАСКА ЗАКРИЙТЕ АБО ВИДАЛІТЬ ЦЮ ТЕМУ.ЦЕ НІЯКА НЕ СУБКУЛЬТУРА І НІЧОГО ЦЬОМУ РОБИТИ НА АЛЬТЕРНАТИВНОМУ САЙТІ ЇХ І НА ВУЛИЦІ ВИСТАЧАЄ.БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.

0

21

Камеді клаб Антігламур

0

22

гопи-кончєні люди, які згинили зсередини і догнивають зовні... тема звісно погана на такому сайті, але потрібна

+1

23

Я б закрив, але хай вирішують адміни.... (тему не зачіпаю)

0

24

Гайдамака написал(а):

гопи-кончєні люди, які згинили зсередини і догнивають зовні... тема звісно погана на такому сайті, але потрібна

+1...

а темка ця так би мовити "про наболіле"=)

0

25

ви хочете відгородити себе від поганого... тема буде існувати далі...
по темі:

AlexTrust написал(а):

Вчера был...возле парка...2 гопа дрались....валялись..там...и тд...но потом фраза убила..."ша...стоп...кепка упала"=)

0

26

http://www.tyurem.net/mytext/look/047.htm
ссилачка..інструкція борьби с гопом його же методами...ізучіть)

0

27

RazorX16 написал(а):

ссилачка..інструкція борьби с гопом його же методами...ізучіть)

цікаво....корисно почитати...

0

28

В. Козлов "Гопники"
http://ifolder.ru/6105826

0

29

Oblina
+1 ха-ха

0