Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Бесідка » Музичні інструменти фірми (Dimavery)......


Музичні інструменти фірми (Dimavery)......

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Музичні інструменти фірми (Dimavery)...... По досить дешевим цінам.  Асортимент  інструментів дуже великий починаючи від медіаторів, закінчуючи ударними установками,підсилювачами,пультами,гітарами(бас,ритм,соло)...і т.д. Ціни дуже дешеві ми купили тарілку до барабанів сплеш 8 дюймів десь в районі 20 евро..електро гітари самі дешеві починаючи від 80 евро ну є під B.C.Rich і за 400 евро..одним словом вірма німецька але усі інструменти зроблені в Кітаї копії під відомі фірми такі як: Fender,Gibson,Jackson,Ibanez,B.C.Rich.Фірма находиться в Львові якщо когось щось заінтересувало я даю силку на сайт: http://www.dimavery.com/  там вибираєте ту чи інакшу річ і кажете мені назву і номер а я вам її ціну. Наприклад: (DIMAVERY FR-621 E-Gitarre Art, rote LED)  (No.: 26219300)

Отредактировано Stemm (2007-11-30 08:50:12)

0

2

DIMAVERY DFM-1000 Profi Dopp. FuЯmaschine No.: 26040150

0

3

цей кардан ми хотіли купитьи він стоїть від 80євро до 100 євро... імено цей 80є

0

4

якщо хочеш купити дай знати...його треба замовити щоб через тиждень привезли з німечини..
в цьому якраз мінус :( в слідуйщий раз хоть назву інструменту вказуй я замахайся шукати.. :D

0

5

Добре... Це типу закос під "Айрон кобра"?  Я думаю, після нового року куплю їх у вас.

0

6

На цій фірмі закос під всі інструменти.Такі як Ibanez,Jackson,Gibson і т.д там речі нормальні чесно говорю вони стоять цих грошей. Ми лаханулись коли купили кардан Омегу за 800 грн.лібше би цей купили. до того там метал лібший набагато чим в омегі..Але з покупкою трохи трудно буде..Ти маєш замовити річ і оплатити її стойомість.  Привозять через тиждень тоді ти хоч їдеш до ЛЬвова а якщо не хоч висилаєм по почті зразу її страхуєм в разі чого. Звісно сам я би невисилав грошей невідомій людині но вибір за тобою хоч їдь до Львова я тебе зустріну підем на фірму?
Якщо інтересує тебе є ел.гітара копія стратокастера за 80 у.є.

Отредактировано Stemm (2007-12-13 15:05:53)

0

7

на всякий случай номер моєї аськи. 499-471-989

0

8

Щось не дуже мені зараз хочеться їхати до Львова, часу немає...
Щось придумаю...

0

9

окі.

0

10

Привіт. Скільки коштує ця модель гітари: DIMAVERY LP-700. На сайті написано 245Є.

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Бесідка » Музичні інструменти фірми (Dimavery)......