Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Розваги та спілкування » Чи боїтеся ви своєї смерті?


Чи боїтеся ви своєї смерті?

Сообщений 1 страница 24 из 24

Опрос

Так або ні....
Так

22% - 2
Ні

77% - 7
Голосов: 9

1

Чи боїтеся ви своєї смерті? Задумайтеся серйозно...

0

2

Я вважаю що непотрібно боятися смерті...... А чого її боятися????
Люди її бояться тому що вважають що можуть померти зарано або бояться самого процесу померання.....
Але якщо відкинути усе це то в принципі нема чого її боятися..... :)

0

3

+1

0

4

это просто стереотип ... я немогу сказать что  я боюсь . просто нехочу сейчас умиратьи делать больно родным .но до старости я недоживу это точно.

0

5

DamnPinkPrincess написал(а):

Це якраз те що я казав!!!

0

6

Смерті я боюсь...Але набагато більше боюсь одинокості і нерозуміння, боюсь втратити дорогих мені людей, боюсь жити  сумно і неяскраво, боюсь втратити внутрішню свободу....Але тема смерті завжди мене притягувала...

0

7

Українофіл
я сказала с немного другим смыслом ...

0

8

ні , не боюсь. Чого її боятись - смерть, це лише перехід між нашим світом і чимось зовсім інакшим. Ніхто не знає напевно , що там після смерті. А боятись того, чого незнаеш - безглуздо. Лише шкода родичів, друзів , які можливо будуть сумувати за мною...

0

9

все мы здохнем, так что хуле ее баяЦЦа?

0

10

...трохи поофтоплю)
Людина боїться не так смерті, як того невідомого, що її очікує після самого процесу...

зі: я просто не думаю про смерть...ця тема залишається на десерт, на старість...

0

11

Нефиг баяцо!!!.....всерано життя це невилИковна хвороба, з обов я зково смертельнИм кИнцем......

0

12

Іноді стає цікаво що далі після смерті...
Як це коли тебе нема... У світі є багато людей, тварин і тд ( живих істот), але їх скінчена кількісь.
Іноді хочеться просто уявити як це коли тебе немає зовсім... Не фізично, а духовно...
Виникає таке почуття пустоти і невіриться що таке може бути..

0

13

Ž•••M написал(а):

Іноді хочеться просто уявити як це коли тебе немає зовсім...

хм...цікаво б побачити світ, в якому тебе вже немає.....своїх друзів....блін, я кошмарна егоїстка...

0

14

Алін, не тільки ти. Я також. Мене також завжди цікавило а як всі відреагують на мою смерть....

0

15

SHADOW написал(а):

Мене також завжди цікавило а як всі відреагують на мою смерть....

я думала тік я таке хворе)

0

16

ОСь недавно чув такий такий вислів *СОН-ежедневна смерть*, а якщо подумати то воно и є....
Адже під час сну ми ніби пропадаємо з цього світу...

0

17

смерті-самої смерті, мало хто боїться, але люди просто хочуть жити і не хочуть вмирати молодими, як і було згадано вище...

0

18

Oblina написал(а):

я думала тік я таке хворе)

не тільки ти...

0

19

Frankie написал(а):

не тільки ти...

я трошки над цим також частенько думав і уявляв

0

20

Да всі ми над цим задумувалися...тому ми тут і зібралися ..аднадумці...))

0

21

Гайдамака написал(а):

але люди просто хочуть жити і не хочуть вмирати молодими

ну, в 80 років теж мало хто хоче вмирати....
а бояться імхо не смерті, а того невідомого, що буде після неї....

0

22

Oblina написал(а):

а бояться імхо не смерті, а того невідомого, що буде після неї....

це те саме....

0

23

Frankie написал(а):

це те саме....

що те саме? просто можна розглядати смерть, як щось таке, що приносить біль і т. д.....

0

24

2 oblina так може спробуеш а нам розповисиш як воно?....ацкий шутко.....в серьез не васпринимать....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Розваги та спілкування » Чи боїтеся ви своєї смерті?