Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » ЧОМУ ЗЕКИ, ПОВІЇ, БОМЖІ, НАРКОМАНИ НА 90% РОСІЙСЬКОЮ ???


ЧОМУ ЗЕКИ, ПОВІЇ, БОМЖІ, НАРКОМАНИ НА 90% РОСІЙСЬКОЮ ???

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Дуже провокативна тема.... я її нарив на якомусь форумі... Які ваші думки?

0

2

Відповідь досить проста: мова - основна ознака національності, вона є головною частиною менталітету! Я наведу інший приклад. В 9-ти з 10-ти американських фільмів головним нероєм є полісмен, який не шкодуючи власного життя бореться з мафією. В 9-ти з 10-ти російських фільмів головним героєм є "справедливий вор", який бореться з падлами-ментами(Бригада, Жмурки, Брат, Бандитський Петербург...). Де ще можуть слухати шансон - жанр де відверто обожнюються зеки, бандюки та інші асоціальні елементи. Я читав (на жаль уже не памятаю де) про соціологічне дослідження щодо цього жанру: популярність шансону по регіонах пропорційна російськомовному населенню, хоча це і так видно, без соопитувань!!!!!!!!!!!!!!!!!! Висновки робіть самі.

0

3

Никогда не отвечал на вопрос: почему в самолётах стоп-краны синего цвета.  Мол, в поездах стоп-кран всегда красного цвета, а в самолётах - синего.. Не знаю, как там львовские бомжи... Но послушав однажды речь киевского бомжа...  на основании того мычания я не могу сказать: русский то был или украинский.

0

4

Нажаль подібним "мычанием" сьогодні розмовляє більша частина нашого суспільства

0

5

я всегда говорил по украински, это мой родной язык.....а в инете все по русски, я привык уже....так что не обращайте внимания, я патриот))))))))

0

6

плохая тема .... как бы к нам плохо ни относилась росия и т.д. но язык вот так вот .... ведь руским доставточно многие говорят ... и помоему они болишИе патриоты чем те кто орет о том что он говорит только на украинском ...

0

7

Відверто кажучи, ця тема мені теж не дуже подобається....Думаю, повій, бомжів і наркоманів найменше хвилює те, на якій мові вони спілкуються.
Щодо мене - в звичайному житті я розмовляю суржиком (а мої каракулі в асьці взагалі на тверезу голову краще не читати :D )...Проте українську знаю дуже добре - 5 років підряд я була призером міських олімпіад з мови(скромна дівчинка :pardon: ) Але є у мене одна нехороша звичка - думаю я на російській мові(мы рождены в Советском Союзе)...

0

8

ееееееееееееееее................
А про що розмова????

0

9

Українофіл написал(а):

Наскільки я розумію, йдеться про те, що бомжі/повії/наркомани розмовляють російською - отже, являються вихідцями з Росії - отже Україна цивілізованіша Росії....Може я й не права....Але мені особисто ця тема не подобається. Я вважаю, що в Росії не менше нормальних людей, ніж в нашій державі, а різноманітних відморозків вистачає скрізь. Чесати всіх під одну гребінку - абсурд...

0

10

Oblina написал(а):

Я вважаю що тема не має сенсу так як немає сенсу розмовляти про *брак* суспільства......
Вони ж все одно не дають нічого ні суспільству ні країні хорошого!

0

11

Oblina написал(а):

Я вважаю, що в Росії не менше нормальних людей, ніж в нашій державі

Я теж колись так думав.... Але після того як я деякий час пожив в Москві моя думка кардинально змінилась.

0

12

Frankie
просто люди с росии другие ..... они более злые .... но отморозков и у нас хватает .Oblina права ...

0

13

иминна очень классаня тема... попахивает наци...
а не обращали внимания что на Украине примерно 70% народу разговаривает по-русски? а?

0

14

Oblina написал(а):

Наскільки я розумію, йдеться про те, що бомжі/повії/наркомани розмовляють російською - отже, являються вихідцями з Росії - отже Україна цивілізованіша Росії.

Я думаю що мова про інше - наші бомжі і повії не є вихідцями з Росії, але розмовляють вони російською, а оскільки мова-онова менталітету, то всі хто розмовляє російською має такий самий менталітет, як і бомжі, повії....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » ЧОМУ ЗЕКИ, ПОВІЇ, БОМЖІ, НАРКОМАНИ НА 90% РОСІЙСЬКОЮ ???