Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Emo / Hardcore » про вас милі мої


про вас милі мої

Сообщений 1 страница 30 из 33

1

Вітаю вас я є щирим прихильником прогресивного руху молоді але я б повбивав вас підрів за те що Бог дав вам життя не для того щоб думати про смерть (це коротко про свої погляди ) хто з представників вашого лайна хоче мені заперечити пишіть з радістю обломаю васю

ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!
ЕМО НАЙНІКЧЕМНІШІ ОСОБИСТОСТІ І ЦЕ НЕ ПРИГНОБЛЕННЯ І НЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ ЦЕ КОНСТАТАЦІЯ ФАКТІВ!

-3

2

ммм...смешно?
по-моему, человек решил самоутвердиться путём унижения других. а в мире есть и множество других проблем, да и у тебя тоже. не парь мозг, парень...

0

3

ха..... веселий хлопець...)

0

4

Frankie написал(а):

ха..... веселий хлопець...)

это было бы смешно если бы не было так грустно :(

0

5

ха. в мене спершу з'явилась мисля його забанити...а потім подумала хай живе..сіравн она форумі майже нікого не буває...
люблю малєнкіх бєзмозглих ідіотіків=*

0

6

ідьот аживлєнве форума))))

0

7

RazorX16 написал(а):

аживлєнве

аживленвє нашяльника!

0

8

*бьйот в барабані і крічіт : даеш форум в попу Вконтакте))))*

0

9

канешно панімаю шо нівтєму..но я вже забув шо таке офтопити,флудити ..хдддд

0

10

олдскул^^

Отредактировано Leech (2009-01-25 00:55:28)

0

11

Ахахах, ви розсмішили свою стареньку тьотю аліну))
Від Шаленої всім фізкульт прівєт!) ми з нею туД розрушаєм простори Острога

0

12

Флудерастія вазвращається!

0

13

О_о....старые добрые времена :D

0

14

главний народ всрівно ешо тут)

Отредактировано RazorX16 (2009-01-27 22:01:22)

0

15

ей флудери... щас забаню всіх...)))

0

16

аааа уже баюсь))) банити нас = рівноцінно вбити форум)))

0

17

Френкі, сцука, апасний. Небезпека(с)
Френкі, сматрі а то впаяєм.
УІІІІІІІІІ, АЛКОкрю на родінііііі))) била вєсєла. і водкі многа. і вєсєла))

0

18

тЕпеР ми паяєм всєх і вся.... френкі.. ніхарашо палучаєцО)))

фак....учка....шо ти палишсьо... було всьо даже дуже культурнА) ГгГ

0

19

культурна. а как же. хтоже споріт. но стока водкі я в сваєй малєнькай і унилАй жизні єшьо не піла

0

20

ггГ, ей ти, король лємурав 15 САМОПРОВОЗГЛАШОНИЙ,їйо вілічіства всєх впаяний авєц гусаками тінейджарами... це йа тобі влаштувла таке святО)

0

21

фак

0

22

злі ви... піду я від вас...

0

23

Ти ображаєшся, шо мене називають его височеством корольом пітнацатим самопровозглашонним лємурав аліной о впаяной всех овцам гусаков? ну,завідувати негарно..

0

24

привіт я тоже з Вінниці і прагну спілкування :P

0

25

Палучі)

0

26

Вдвайнє!

0

27

імінна дєвачка в ту тєму шо треба попала)) хДД

0

28

Палюбому)

0

29

Люди я новаааааа! не знаю, що робити, допоможіть пізнати світ :D

0

30

дааааааааааааааааааааааааа o.O

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Emo / Hardcore » про вас милі мої