Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Alternative » Дуже Українська музика


Дуже Українська музика

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Я особисто не є Skinhead, я націоналіст, але обожнюю Українські гурти, такі як Nachtigall, Білий Шквал, Сокира Перуна, Чиста Криниця (написано в порядку вподобання). Хлопці співають правильні речі. Шкода, що більшість пісень мають дуже погану якість. Сьогодні скачав ще декілька правих гуртів, послухаю, обов'язково напишу резюме.
Хто має якісь лінки подібної музики, питання, відгуки,...давайте подискусуємо... :rolleyes:

0

2

Не слухала, але хочу задати питання.
Перший гурт - Нахтігаль. "Соловей" німецькою, якщо я не помиляюсь...Запитання таке-чому німецькою? А чому в нас на стінах пишуть:"Вінниці- малий Берлін?". Невже це патріотично??0_о

0

3

Oblina написал(а):

Невже це патріотично??0_о

нам этого не понять по ходу...

0

4

взагалі-то сколоти про Берлін не писали)))))))
сколоти писали про державне визнання УПА, і т.д.

0

5

Oblina написал(а):

Перший гурт - Нахтігаль. "Соловей" німецькою, якщо я не помиляюсь...Запитання таке-чому німецькою? А чому в нас на стінах пишуть:"Вінниці- малий Берлін?". Невже це патріотично??0_о

У розділі субкультури/Skinheads я задавав це питання декілька днів до Вас нацьому форумі. До речі "Nachtigall" - це ще і батальйон, яким в певний час керував Герой України генерал хорунджий УПА - Роман Шухевич!!! А гурт, який носить зараз таку назву, співає в більшості своїх пісень про дуже правильні речі!!! Саме тому мені цікаво це.
До речі, дякую!!! Я до цих пір не знав як перекладалося слово Nachtigall.

Отредактировано Сколот (2008-11-02 23:12:38)

0

6

А мені дуже подобається український патріотичний хеві.... слухаю гурт Веремій, Реанимация( хоча не розумію навіщо було писати назву на ром??))....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Alternative » Дуже Українська музика