Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Давайте продамо Росії Дондас і Крим


Давайте продамо Росії Дондас і Крим

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

В світлі останніх політичних подій на Кавказі (агресії Росії проти Грузії) питання порушення територіальної цілісності України - це лише питання часу...
Згідно з договором про розміщення Чорноморського флоту Росії в Україні, термін оренди закінчується в 1917 році - через 9 років, але будь-яких натяків на те, що Росія збирається його звідти виводити поки що не видно - не будуються нові бази, не ведеться ніякої підготовки. Більше того, сьогодні Росія займає території далеко поза межами орендованого Севастополя не платячи за це ні копійки - згадайте маяки аж в Херсонській області.
В Криму активно розкручується сепаратизм "гостями" з матушки-расєї - Лужковим, Затуліним і т.д. Зривають пам'ятні знаки на честь підняття українського прапора чорноморським флотом в 1917 році. Проводяться навчання, військові паради у Мевастополі, ігноруючи протести української влади. Ведеться активна пропагандиська робота, відбуваються мітинги під російськими прапорами.

Згідно з останнім переписом (2001 рік) - лише 24,3% населення Криму вважають себе українцями, 10,1% вважають рідною мовою українську.

Донбас. Ця територія ще перед 2-ю світовою війною була повністю українською територію, з українським населенням, мовою.
Сьогодні ж лише 56,9% населення Донецької області і 58% Луганської області вважають себе  українцями, 24,1 та 30% відповідно вважають рідною мовою українську. Менталітет і в Криму і на Донбасі відомий - ненавидять все українське, обожнюють расєю і все, що з нею пов'язано.

На цих територіях (Донецька, Луганська обл., АРК) проживає 8 865,4 тис. чол. - або 19,12% населення України (2007); Частка валового регіонального продукту цих регіонів - 20,34% (2007 рік) - і поступово зменшується. Тобто - 19,12% населення і 20,34% економіки - майже порівну. (причому найгіршої її частини - основні фонди зношені, виробництво застаріле).

То може не будемо чекати доки Росія відторгне ці території, а просто вигідно продамо їх, наприклад за ціну на газ в 100 дол. на найближчі 20 років. А Росія хай сама розбирається, що їй робити з тими відсталими шахтами, з вугіллям на глибині кілька кілометрів, з загаженими пляжами, з нафтовими плямами біля Керчі, з катастрофічним станом ЖКГ, теплових мереж і т.д.
Економічно ми нічого не втрачаємо - кількість виготовленої там продукції/послуг еквівалентний кількості населення, що там проживає (не зважаючи на міфи, що Донбас годує Україну). Але подумайте який кайф - у ВР нема комуністів, ПР - від сили 8%, в Україні 90 % населення - українці, 80% розмовляють українською мовою, всі за євроінтеграцію, за єдинну мову. Скільки гострих питань одразу зникає. Не буде протистояння у ВР, країна буде мирно рухатися до ЄС.

Ваші думки з цього приводу?

0

2

Одразу застерігаю - мої слова ніяким чином не направлені на порушення територіальної цілісності нашої держави чи початку громадянського протистояння - просто хочу почути ваші думки з цього приводу!
Просто, коли в організмі починається гангрена, то хворий орган ампутують! Може нам теж варто подумати над своїми "хворими ораганами", які заражені вірусом тотальної русифікації?

0

3

Що, усі згодні?

0

4

dimokratic написал(а):

Що, усі згодні?

ага =)

0

5

я пропоную по-іншому... створити на декілька років націоналістично-тоталітарну державу і репресувати, вислати усю 5 колону... заборонити всім відомі партії.... і все.....

0

6

ги.. що за сепаратизькі заклики?
дивись бо наше СБУ не дрємліт.... візьмуть і повяжуть тебе....)))
а якщо серйозно то якщо москалям дат Крим і Донбас то вони ще більше захочуть.... це імперативна дкржава ну їх нах... Краще чим швидше вступити в НАТО щоб вони боялись на нас руку підняти...

0

7

Frankie написал(а):

А донбас і Крим можна обгородити колючим дротом під напругою і створити великий конц табір)))

не гони беса....я в крым еще хочу отдыхать поехать)))

0

8

та то так я чєсанув....
типу шютка....

0

9

Frankie написал(а):

що за сепаратизькі заклики

Я ж написав:

dimokratic написал(а):

мої слова ніяким чином не направлені на порушення територіальної цілісності нашої держави

Хоча мабуть ти правий:

Frankie написал(а):

якщо москалям дат Крим і Донбас то вони ще більше захочуть

Апетити в них....
Але було б круто...

Frankie написал(а):

А донбас і Крим можна обгородити колючим дротом під напругою і створити великий конц табір

Не серйозно. Не треба опускатися до їх рівня. Нічого собі концтабір - 8, млн. чол - концтаборище....

0

10

dimokratic написал(а):

Не серйозно. Не треба опускатися до їх рівня. Нічого собі концтабір - 8, млн. чол - концтаборище....

та то жарт...
просто треба провести просвітницьку політику.... розумію що це малоефективно але веодно результата буде... і з часом можливо щось і зміниться....

0

11

Frankie написал(а):

та то так я чєсанув....
типу шютка....

эмм...я как бы понял))) я вообще всерьез мало что воспринимаю((( это минус...

0

12

Leech написал(а):

я вообще всерьез мало что воспринимаю(((

Не прибідняйся.....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Давайте продамо Росії Дондас і Крим