Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Федералізація України


Федералізація України

Сообщений 1 страница 11 из 11

Опрос

Як ви ставитися до ідеї федералізації України?
Підтримую

0% - 0
Не підтримую

100% - 4
Що таке "федералізація"

0% - 0
Голосов: 4

1

Досить часто деякі політичні сили беруть своїм гаслом ідею федералізації України. Аргументи різні - різна істоія різних регіонів, відмінності в мові, релігії, поолітичних поглядах. Причому ідея федералізації популярна як на Сході так і на Заході України. Схід аргументує свою позицію переважно тим, що мовляв більше грошей в бюджет віддає, менше отримує, що там населення переважно російськомовне, що їх культура відрізняється від культури, скажімо, Буковини. Західна Україна аргументує свою позицію наявністю окремої церкви - греко-католицької, більшої україномовності та національної свідомості, іншої історії, прецедент існування Галицької держави за часів Галицько-Волинського князівства та ЗУНР 1918 року, наявності власних історичних постатей іноді значно вагоміших ніж Наддніпрянської України (І.Франко, наприклад). Але які наслідки це може мати для України згадується рідко. Одже пропоную висловитися з цього приводу

0

2

Це стимулюватиме роз"єднання України і наврядчи піде їй на користь...

0

3

Дозволю собі поцитувати Основний закон:

Територія України  в  межах  існуючого  кордону  є цілісною і недоторканною

Захист суверенітету  і  територіальної  цілісності України, забезпечення її економічної та  інформаційної  безпеки  є найважливішими  функціями  держави,  справою  всього  Українського народу

Законопроект  про  внесення  змін  до  розділу  I "Загальні засади".... затверджується  всеукраїнським референдумом

Я б розцінювала політику даних сил, як антиконституційну..

Думаю, всім відомий вислів "Розділяй і владарюй". Як на мене, поділ України на "Західну" і "Східну" аж ніяк не сприятиме зміцненню країни. ІМХО, це пряма загроза сувернітету нашої держави.

0

4

Leech написал(а):

Це стимулюватиме роз"єднання України і наврядчи піде їй на користь

Можливо! Але подивіться, що зараз твориться на вищих рівнях влади - повний хаос. І через цей хаос і взаємне з'ясування стосунків наші державні мужі не помічають проблем, що існують в регіонах. Можливо якби Україна стала федерацією роль центральної влади б зменшидась, а місцевої збільшилась. До того ж, як показує практика, чим більше заходів робить влада для об'єднання українців, тим більш розділеними вони стають. Можливо тут справа в тому, що українці мають два різних менталітети - західно-центральний та південно-східний. В таких умовах Україна нагадує лебедя, рака та щуку...

0

5

я проти.... спочатку федералізація потім - автономія, далі - незалежність... федаралізація це крок до розколу країни.... і взагалі це сепаратизм... сетуація в країні і так важка а цією брєдятіною вони ще більше каламутять воду... ройнують і так уже зруйновану єдність УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ....

0

6

dimokratic написал(а):

В таких умовах Україна нагадує лебедя, рака та щуку...

в іншому разі ми втратим те за що так довго боролись - ЦІЛІСТНІСТЬ українських земель...
я розумію що так як зараз теж довго не протягнем... єдиний вихід інтеграція в ЄС, НАТО це допоможе відкрити очі "шахтарям" на українсько-російські відносини.... це важко пояснити, але вступ в ці організація, я думаю прискорить цей процес... шкода що встум ми туди(ЄС) не скоро....

0

7

Frankie написал(а):

в іншому разі ми втратим те за що так довго боролись - ЦІЛІСТНІСТЬ українських земель

Про яку цілісність ти говориш? Де ти її бачив? Ця цілісність дость нетривка. Згадай Сєвєродонецьк. Тоді йшла мова лише про підвищення ролі самоврядування, кілька маразматиків типу Вітренко крикнули про автономію і тепер на Донбасі цей день святкують більше ніж День незалежності. Варто якомусь Янику серйозно вголос сказати про бажання проголосити незалежність якогось Донбасу - і наступного дня ніякої цілісності вже не буде. Просто ця цілісність поки-що вигідна Ахметову, Кримська мафія перебила сама себе в 90-х, тому поки-що там теж відносно стабільно. Але якщо буде якийсь мінімальний конфлікт інтересів і Україна рухне як будинок з колоди карт. Ми ще ніколи не були такими вразливими як зараз. Протистояння президента та прем'єра ще більше посилюють нашу вразливість. Хай як це не банально, але нам терміново потрібен якийсь зовнішній конфлікт, хоча б якась Тузла, інакше ще рік-два і України не стане...

0

8

Ось результати останніх виборів

0

9

а Ось Мовна ситуація в Україні - дуже велика єдність. І целише офіційна статистика. Іпоказує лише рідну мову. Це ще не означає, що люди розмовляють цією мовою.

0

10

dimokratic написал(а):

інакше ще рік-два і України не стане...

хоч би ти помилявся....
а якщо всеж це трпиться надіюсь наша область відійде до нормальної (західної) частини Україи.... бо не дуже хочеться переїджати...

0

11

Frankie написал(а):

бо не дуже хочеться переїджати

Переїхати простіше всього. Набагато важче жити в умовах опозиції. Відстоювати тут свою позицію, українські ідеали. Протистояти масі, натовпу...Та й якщо куди-небудь переїдеш, все-одно будеш там чужаком, не таким як всі.

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Федералізація України