Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ОУН-УПА

Сообщений 1 страница 30 из 86

Опрос

ОУН-УПА, хто вони?
Славні Сини України, ГЕРОЇ!!!

72% - 13
Зрадники, вороги.

16% - 3
А хто це?

11% - 2
Голосов: 18

1

Ваші думки.
І все що пов'язано з ОУН-УПА.

+1

2

ОУН-УПА-славні лицарі, правнуки козаків, онуки гайдамаків і діти повстанців перших визвольних змагань
саме завдяки цим людям голод на Вкраїні 1946-1947 року, не набув тих масштабів, як декілька років до того, і мені дуже прикро, що зараз в при владі в нашій державі, знаходяться антиукраїнські сили, які допомогли, щоб цих останніх лицарів, і досі не визнано((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
є декілька фільмів про УПА, є книжки, комікси, ще зара дам сайт

+1

3

http://oun-upa.org.ua/

0

4

Frankie
+1

0

5

злочина публікація...
http://www.uaportal.com/Forum/f120616/t … 58681.html

0

6

йобсіль мобсіль.....
хто ці двоє що не знають про ОУН-УПА? сором вам і моє призріння!!!!

0

7

ці скотини комуністи зробили з них не тіко ворогів а щей вбивць!!!
На кіл цих ****** комуняків!!

0

8

Комуняки створювали спеціальна загони НКВД які переодягалися в упівців і катували, гвалтували, вбивали, крали....

0

9

Frankie написал(а):

http://www.uaportal.com/Forum/f120616/t … 58681.html

Кому люди намагаються вірити в цій публікації? Прокомуністично настроєній купці недополяків, більшості з яких сьогодні немає в живих, так що неможливо навіть перевірити правдивість їх свідчень.....
Комунізм зробив з більшості рабів...якими вони залишились і досьогодні....

0

10

Oblina, можливо і їх хтось катував.... НКВДівці за наказом Сталіна, переодягнені в упівців...

0

11

Frankie написал(а):

НКВДівці за наказом Сталіна, переодягнені в упівців...

згодна,це вони вміли(я про радянську владу)....Репресії були частиною їхньої політики....і я згодна, що в такий спосіб вони і справді намагались підірвати довіру народу до УПА

З.І.:а ти виявляється Борисівну уважно слухав)))

0

12

Oblina написал(а):

Борисівну уважно слухав)))

якби я її уважно слухав то б казав що вони  фашисти і братовбивці....
Доречі ОУН діяла не тільки в західній Україні (як важалось) а по всій тереторії...
Про це свідчать розсекреченні докумети СБУ...

0

13

Frankie написал(а):

якби я її уважно слухав то б казав що вони  фашисти і братовбивці

а мені вона здавалась адекватною людиною....

0

14

Oblina написал(а):

а мені вона здавалась адекватною людиною....

ти не була в одинацятому класі.... і багато пропустила...
в нас з нею скільки сварок було... я її ледь до сліз не доводив... ми навіть на особисті образи через це переходили... весело було....

0

15

Frankie написал(а):

ти не була в одинацятому класі.... і багато пропустила...
в нас з нею скільки сварок було... я її ледь до сліз не доводив... ми навіть на особисті образи через це переходили... весело було....

мене за схоже з 6-ої школи вигнали))))

0

16

ппц... ваши посты мне напоминаю анекдот

Стоит старенький дедок, весь обвешаный медалями" и пьет Черниговское пиво. Пьет и кривится. В этот момент прохохдит возле него скин и говорит: "Вот видите дяденька, сдались бы немцам - пили бы щас Gosser"

УПА - предатели...

-2

17

СадочеГ написал(а):

"Вот видите дяденька, сдались бы немцам - пили бы щас Gosser"

не рівняй **й з пальцем, і сьогоднішню Німеччину з гітлерівською

0

18

ниасилил...

при чем тут современная Германия? %-)

0

19

мені здається,що тільки тупий у*бан міг придумати подібний анекдот. ппц,як смішно. нагадаю, що слов'яни(тобіш ми з вами, шановні) - "расово неповноцінні", були однією із 3 націй, за знищення яких виступав Гітлер

0

20

Впервие я согласен с такой цытатой с емо форуме *знаете что эта тема не вашего и не нашего ума дела...мы не жили тогда и не знаем  закрыть эту тему и всё*
И правильно сделали что закрыли....

-2

21

alonewolf написал(а):

мы не жили тогда и не знаем

бла.....п*здєц товаріщі. Залізна логіка - не жили - не бачили власними очима - значить це все х-ня? В мене напрошується питання - а свій мозок ви власними очима бачили?
давайте будем купою (та чого там - краще стадом) компьютернозалежних уй*бків, які не здатні мислити... Навіщо нам знати власну історію? НАвіщо мати свою думку? Кому, як не нам боротись за те, щоб в цієї держави було хоч якесь майбутнє? "Хто не знає свого минулого, той не має майбутнього" ВДАРТЕ МЕНЕ, ЯКЩО Я НЕ ПРАВА

Україна - країна рабів. Моральних. І поки ви будете мислити так - вона такою залишатиметься

+2

22

Oblina
+1, а ви не задумаєтеся над тим, що це саме нашого розуму діло, у нашому віці, вже воювали в УПА і до речі  тільки на Вінниччинні було в часи війни 12 партизанських загонів( 1-більшовицький, а інші проукраїнського нахилу, які входили до мережі ОУН), навіть на Кубані діяло до 1950 року 3 тисячі вояків УПА

Отредактировано Гайдамака (2008-04-08 07:45:33)

0

23

СадочеГ
а я думаю, що не УПА зрадники, а ти

+1

24

alonewolf,СадочеГ по -1
alonewolf, не чекав від тебе такого... яке нафіг не бачили??? давай на все забємо, що ми не бачили...
"не нашого ума" ну якщо ви такі розумово відсталі - то мені вас шкода....

СадочеГ написал(а):

УПА - предатели...

кого і чим вони зрадили?

Гайдамака написал(а):

СадочеГа я думаю, що не УПА зрадники, а ти

+1

0

25

хорошенько вас зомбировали...

как они предали???

хм...

били в спину советским войскам, травили колодцы на пути советских войск... нахрен было это делать? ведь в советской армии тоже было много украинцев - это раз, и какбэ Украину, тоесть УССР, они защищали от фашистов... Советские войска не рушили города, селения, в отличии от немецких...
И почему-то уписты бегали со шмайсерами в основном, а не с вооружением  Советского союза...

2Облина или ты не внмательно читала мой пост, или я хз... но твой вывод снего я ниасилил... вообще не в ту степь ушла.

+1

26

хто зомбував? вчитель яка весь час мені кричала що упівці фашисти чи такі як ти? я дійшов до цієї думки сам проаналізувавши історичні факти.

СадочеГ написал(а):

били в спину советским войскам

В яку спину???
Вони воювали проти катів і вбивць українського народу - проти комуняк і фашистів. за незалежну Україну але так як комуняки цього б ніколи недопустили... упівці хоч воювали проти військових а комуняки вбивали всіх підряд.... ти знаєш що наш центральний парк стоїть на кістках сотень тисяч закатованих людей, яких розтріляли комуняки бо  вважали їх *ворогами народ* всього 250 тисяч...

СадочеГ написал(а):

Советские войска не рушили города, селения, в отличии от немецких...

ти впевнений? а ти знаєш що коли комуняки відступали то вони повністю все знищували починаючи містами та закінчуючи лісами.... *чтоб фашистам нідасталась*

СадочеГ написал(а):

И почему-то уписты бегали со шмайсерами в основном, а не с вооружением  Советского союза...

ти хоч сказати що німці добровільно відавали їм зброю *нати автомата - вбивайте нас* ТУПО!!!!

-1

27

СадочеГ написал(а):

хорошенько вас зомбировали...

зомбували не нас, а вас.......майже 70 років зомбували

СадочеГ написал(а):

били в спину советским войскам

Радянська влада вважала УПА ворогами, а не навпаки...відчуваєш різницю?

0

28

СадочеГ написал(а):

Мені цікаво хто це тобі сказав що комуняки нікого не трогали...
Щоб ти знав конц.лагері придумали саме вони а не німці!!!

0

29

Особисто я більше в цю тему не лізу......Бо ми тоді не жили і не бачили...А фактів що в одну сторону що в іншу чув дуже багато...
І сказати  хто прав хто ні я неможу....

-2

30

alonewolf написал(а):

Особисто я більше в цю тему не лізу......Бо ми тоді не жили і не бачили...А фактів що в одну сторону що в іншу чув дуже багато...
І сказати  хто прав хто ні я неможу....

в мене запитання: навіщо було 10 років вчитись в школі? а навіщо тепер отримувати вищу освіту? який сенс? як були тупимим і не мали власної думки (вибачте за слово, може я когось смертельно ображаю, але нічого вихованішого в голову не приходить), так і залишаємось. покоління дворніків (не за професією,а в душі)

+3