Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Субкультури » Вінницькі хули River Boys


Вінницькі хули River Boys

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

Люди пишіть усе хто що, про них знає, або ставте запитання на які я дам відповіді, так як сам є рівером)

0

2

Ху а ю? http://www.kolobok.us/smiles/standart/grin.gif

0

3

риверы это те кто ходят с такими симпотичными шарфиками зелёными по городу...это всё что я про них наю....Раскажите поподробнее =))))

0

4

Угу....и на футболи пид вами здоровий натпис був Ривербойс..роскажы..подробнише!!!!!!!....цикаво)

0

5

так. це вони) зелено-білі шарфи ріверів з кельтухою до речі робили під заказ....
рівери-це серйозна футбольна фірма, в самій фірмі є поділ на ультрасів та хуліганів. Зара я поясню яка між ними різниця. Ультрас підтримує свою команду лишень на матчі, запускає фаєра, робить банери і таке інше, перші ультраси були з італії. Хулігани- Батьківщиною цього руху була англія, хуліган може навіть не ходити на матчі своєї команди і підтримувати її під час гри, як ультрас, хул повинен махатися( битися) за свою команду на махах з хулами інших команд. У хулів на відміну від ультрасів є навіть свій стиль одежі це: сині джинси, білі кросівки, або кеди,і сорочки, кепки, куртки і типових англійських хуліганських фірм, таких як барбарі, фред пері, бен шерман, левіс, генрі лойд, лонсдейл,лакоста і ін. В Україні, особливо в західних регіонах, хули тісно повязані з націоналістичним рухом, не винятком є і вінниця. Наприклад вінницькі рівери вшановували память жертв голодомору( і робили це не показово; ми поставили свічки коли знімальна група і більшість людей вже пішли), носили квіти до памятника УСС і УПА на день народження Бандери, багато з наших хулів мають одяг з українською символікою, декотрі майже завжди ходить в вишиванках. На жаль на Україні і в Вінниці також багато хто думає що хули це бидло суспільства, котрі тільки й вміють як бити одне одному морди, насправді це не так. Навіть на махачі існує файр-плей, тобто коли ти бачиш що не можеш перемогти суперника ти кажеш : все- і з тобою вже ніхто не бьється. Більшість хулів, не виняток і вінницькі. мають вищу освіту, навчаються у вищих навчальних закладах.
також ми ненавидемо гопів, і захищаємо скривджених нефорів)
можу багато ще чого розповісти, але конкретизуйте свої питання

0

6

Дам....
виходить що хули це люди які просто люблять побитись а команди за яких вони вболівають просто прикриття?

0

7

ні це не зовсім вірно просто в англії коли саме заснувався цей хул-рух було так, а згодом хули стали ходити обовязково на футбольні матчі, а в україні хули завжди підтримували свою команду на матчах... просто, багато в україні навіть не розпізнають різниці між хулом і ультрасом, українські хули є фанатами футболу і вболівають за свою команду.... побитися це річ другорядна, до речі в середньому на 1 рік випадає близько 4-6 махачів, тобто бійка. це не основне. і ці бійки компрометують хулів, що вони дебіли і так далі...

0

8

до прикладу: я хул, битися не люблю зовсім, на вулиці зазвичай маю трабли з гопами коли вони перші лізуть, до того ж не такий я і дурний, олімпіадник з історії і т.д.

0

9

а все кто ходят с такими шарфиками хулы? а то у мня есть знакомый (Дима Сизый -не знаеш такого?) ,если он шарфик носит то он хул?

0

10

не зовсім, сізий не на жодній грі не був, ходить на спорті, не махався, і взагалі вже не являється більше місяця(

0

11

якщо чесоно, я не розумію сенсу....ну, ультрас - ясно, вони вболівають....а хули? яка користь команді від того, що за неї хтось побився?
поясни, будь ласка

0

12

насправді, мені дуже важко це пояснити....просто махач був створений для тих кому мало бійок( або їх зовсім немає)у житті

+1

13

Гайдамака написал(а):

також ми ненавидемо гопів, і захищаємо скривджених нефорів)

+1...)..хоть якісь добрі люди)

0

14

какбэ изначально хулы - скиновское движение, акцент которого поставлен не на рассовую пренадлежность, а за какую футбольную команду болеют...

еще наслышан, как вы отхватили где-то на западе Украины, но там люди не придерживались фэйр-плэй...

вообще я поддерживаю идею хулов...

вспомнил фразу из фильма "Хулиганы"

"вот посмотри Арсенал - играют хорошо, а фирма никчерту, а Вестхем - играют средне, а зато фирма одна из лучших"

0

15

СадочеГ написал(а):

какбэ изначально хулы - скиновское движение, акцент которого поставлен не на рассовую пренадлежность, а за какую футбольную команду болеют...
еще наслышан, как вы отхватили где-то на западе Украины, но там люди не придерживались фэйр-плэй...
вообще я поддерживаю идею хулов...
вспомнил фразу из фильма "Хулиганы"
"вот посмотри Арсенал - играют хорошо, а фирма никчерту, а Вестхем - играют средне, а зато фирма одна из лучших"

трохи є)

0

16

Хай Рівер Бойзи!
Те що було в Тернополі - це було просто знищення!!!
я сам був в шоці коли побачив відео - як я побачив цих хлопців просто стало шкода - ше й один з мамою приїхав
так, наші WSF  перегнули палку !!!
я так поняв ви будете чекати на них в червні ???

0

17

Оу а у меня есть знакомые ривербойзы...ребята нормальные, правда мне не нравится то, что вы пи**ите всех, кто вам не нравится (хачей, "патлатых"...), чем уподобляеетесь к столь "любимым" мною гопам...хотя остальные идеи у вас нормальные.
Пы.Сы. Гайдамака а это не ты был на концерте в черной вышиванке?

0

18

Leech написал(а):

Пы.Сы. Гайдамака а это не ты был на концерте в черной вышиванке?

я)))

0

19

Leech
а я тебе, чи ти мене знаєш?

0

20

Мы както в библиотеке встретились...как это ни парадоксально)))

0

21

Leech написал(а):

Мы както в библиотеке встретились...как это ни парадоксально)))

пригадую, я тебе)

0

22

Терножопіль вам пи.....да

А суки не приїхали ,а їх так чекали)))))))

0

23

А де можна скачати махачі RBF? Чи це конфіденційна інформація?

0

24

бачив махач проти Броварів!......це було жорстко і ніякий файр-плей не працював......До речі там був мій друг!....Віталя Шут!.....

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Субкультури » Вінницькі хули River Boys