Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Познайомимось?

Сообщений 1 страница 30 из 65

1

Давайте знайомитись...

0

2

Тему перенесла. Знайомимось активніше!!!

0

3

Oblina написал(а):

Мене звати Андрій!!! Приємно познайомитись!!! А вас?

Отредактировано Українофіл (2007-11-08 22:23:00)

0

4

2 Українофіл так банально)))розкажи щось більш суттєвіше))) :)

0

5

ШаЛеНа))) написал(а):

Ну треба з чогось ж починати..... Добре. Мені 15!!! Вчуся в 1 школі ( Трохи тупа  школа)!!Захоплююсь музикою, хочу навчитися грати на ударних!!!!
А ти що розкажеш?

Отредактировано Українофіл (2007-11-08 22:36:06)

0

6

Аліна. або Обліна. або...ні далі не буду, це не для пресси. що ще хорошого сказати? вчилась я у 8 школі разом з Френкі і Шаленою :friends:. Нащастя школу вже закінчила. Зараз навчаюсь в какадемії, академії МВД....ліниве, нагле, егоїстичне, самовпевнене створіння)....

0

7

Українофіл
1 школа ??????????????? :O я тоже

0

8

Я Сашко, вчився у 8-мій школі (про неї но коментс). Зараз навчаюсь у ВНТУ на факультеті ІнАЕКСУ (сижу зараз за їхнім компом і нелегально користуюсь нетом)))
Вчуся грати на ударних...

0

9

2 Oblina ееееее....... якщо я не помиляюсь то в якомусь ти пості написала ,що скучила за школою))) якась невідповіднічть виходить :pardon:
2 Frankie
а я то думаю чого це ти не на парах   ....

0

10

такссс...ну як вже Аліна писала, я разом  з нею та Frankie вчилися в одному класі...я їх дуже лю))))я життєрадісна та позитивна людина(Саша та Аліна не дадуть збрехати)на даний момент навчаюся у Києві, в Лінгвістичному універі)))обожнюю музику, подорожі, фести та інтернет...поважаю людей які мають свою точку зору...
маю дуже багато мрій та бажань,хочу багато чого досягти в цьому житті...

иии)))) оце розписала..... :)

0

11

я учился в 17..
сейчяс в ВТК
меня зовут Сергей..
что то ещё??

0

12

Я напевно і про себе напишу...
Звати мене Олександра, або просто Саша.
Вчилась я у 32 школі.
Зараз на 1 курсі аграрного , факультет менеджмент.
Життєрадісна, можливо трошки божевільна...

0

13

закончил 1 школу, щас ВТК(Винницкая Трудовая Колония)
Звать Ярик , 16 лет)))

Отредактировано RazorX16 (2008-01-05 10:38:21)

0

14

Я Саня, учился в ФМГ№17, закончил СЗОШ№32, сейчас учусь в Винницком Национальном Техническом Университете,  Институт Автоматики Електроники и Компьютерных Систем Управления на фтаром курсе, умею играть на клавишах, на чувствах и на нервах).
Люблю Шведский мелодик дез и немецкий фольк-дез
ненавижу говнокор.

Отредактировано СадочеГ (2007-12-06 00:28:18)

0

15

примфетики всем....я не из вашего прекрасного города....и нажаль плохо разговариваю украинским хотя очень бы хотела знать его в совершеннстве.......я из Комсомольска это полтавская область...круть что у вас есть свои сайт..та  и народу у вас норм.....н вот..что еще вам сказать.....школу давно закончила 2 курс универа...а так обычная дефочка..........на счет умений играть на чемто ...то чувства и нервы мой профиль...ну еще я не состоящаяся барабанщица но мя это уже не так волнует как раньше..

Отредактировано another (2007-12-05 00:31:09)

0

16

Ось підійшов час написати і про себе!!! Сам я з Київа!!!
Так ось, Звать мене Володька, я схожий сам на себе!!!
Зараз навчаюсь Київському Політехнічному Інституті на спеціальності аудіо, відео та кінотехніка.
Мені подобаеть стиль в музиці - EMO, хоть і не одягаюсь як вони, бо це мені здаеться понти.

Ну і все, завжди готовий поговорити!!!

0

17

Привіт усім, мене звуть Дмитро мені 16 років, я гітарист гурту "Синдром Бажання"!

0

18

Leor написал(а):

Синдром бажання грали на фесті, який проводився на допомогу проти СНІДу чи щось таке...? В вас ще соліст -дівчина. Так? якщо так - то прикольна група.

0

19

Оу, Діма, вітаю, мій естонський братішка!!!!!!!

0

20

Leor написал(а):

Знайомі фейси!!!
Радий тебе бачити!!!

0

21

Приємно...шо сразу так тєпло встрєтілі...А Синдром Бажання грали на "Музентропіїї", де збиралися кошти для дітей хворих на аутизм....ще раз усім дякую, і сєстрє ПРІВЄТ!

0

22

От нігадяй!!! Прийшов сюди свою групу рікламірувати.... :D
Та лан рікламіруй на здоров'я.

0

23

Нэ нада.....мене запитали по поводу гурту, а я відповів...До речі, де вчишся барабанити7

0

24

Та то в мене такий чорний гумор...
В Ігоря з Ейпріл...

0

25

Дєвачькі, не ссорьтесь............

0

26

На який стиль орієнтуєшся? і чи вже давно граєш?І ваащє дай свою Асю!
Сєстріце апять прівєт!

0

27

2 Oblina   дарАгАя, я нІпаняЛа.... у Тіпя, є брАтІц. а Я нІчіГо не Знаю))) http://homepkob.net/forum/style_emoticons/default/huh.gif

0

28

Мене звати Макс сам зі Львова вокаліст групи SEVENFACES. Вчився в ліцеї ну це немає значення 21-рік зараз вчуся у Львівському Універсететі Міністерства Внутрішніх Справ ( УМВС) 3-курс. Перед тим закінчив Нац.Університет Вет.Медецини юредич. факультет. :)

0

29

ШаЛеНа))) написал(а):

Бабушка..ти ісчо многава нє знаєш!...ги)))

+1

30

2 Leor
Ну паНіМАєШ внУчоК ужЕ в стаРості поЧИнАЄ склєРОз ПрояВляЦЦо))))) http://forumupload.ru/uploads/0000/0b/62/51868-2.gif

0