Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Мовне питання.

Сообщений 31 страница 60 из 73

Опрос

Чи потрібен референдум про статус російської мови?
Так

28% - 6
Ні

71% - 15
Голосов: 21

31

2 maGIster  -
Наш народ розмовляє на суржику не тому , що намагається вивчити українську , а тому що це результат політики в СРСР.Коли була заборонена укр. мова, і люди були змушені розмовляти на російській. Населення розмовляє на рос.мові лише тому, що більшість його народились ще в СРСР, і я вважаю , що наступні покоління будуть вільно говорити на своїй рідній мові. І чому ти вважаєш , що введення 2-ої мови приведе до демократизації. я вважаю вийде навпаки. Безперечно, якщо буде введена російська мова, як державна, велика частина нашого суспільства вийде на мітинги (і я буду з ними!!!). І поясни мені - чим тобі допоможе у цьому житті статус російської мови, як державної????

0

32

to maGIster
Мені здається, ти намагаешся сперечатись з іншими, не читаючи їхніх доказів....Якби читав, помів би, що так, саме НАЦІОНАЛЬНА ГОРДІСТЬ не дозволяє!!! А ще не дозволяє здоровий глузд. Невже ти, скажімо намалювавши картину, тут же візьмеш і викинеш її на смітник? Ні, бо це твоя праця, твої старання, твоє досягнення....Так ось, право врешті-решт вільно спілкуватись українською мовою - досягнення нашого народу.....і повір мені, воно далося непросто....А ти пропонуєш знехтувати ним, наступити на святиню....
Ти пишеш про порушення твоїх прав....Друже, Конституція України гарантує вільний і рівний розвиток мов національних меншин....і російської в тому числі. Ти можеш самостійно обирати, якою мовою тобі спілкуватись, навчатись, читати друковані видання...Але якщо ти являєшся громадянином України, то твій безпосередній обов'язок свято шанувати незалежність, територіальну цілісність, Державні символи нашої держави...А якщо ти громадянин Росії, то, перепрошую, "куда я попала и где мои вещи?"....
Поки що не бачу жодного аргументу на користь російської мови, як другої державної.

0

33

блять меня заебал ваш ебаный нацизм! блять "московитська мова" бля дибилизм полнейший... если вы не заметили, то язык РУССКИЙ, а не РОСИЙСКИЙ! тоесть язык Русичей, а русичи, это как росияне, так и украинцы, но мы не об этом. вы думаете, что показываете такими выражения патриотизм? вы такими выражениями показываете долбоебизм.

0

34

2 СадочеГ
Бля Саша, який на хуй партіотизм?Ніхто ніщо не хоче тут показати!!! Ми просто висловлюємо свою думку!! Ти не маєш права так виражатися!!!Якщо ти проти, то давай якісь аргументи, чи що. Я розумію , може тобі шкода російську мову, але не забувай -ми живемо в УКРАЇНІ. ніхто не ображає рос. мову. Йде мова лише про те, що в Україні повинна бути лише одна державна укр. мова. А те що російська мова -це мова русичів -тут взагалі ні до чого.А СВІЙ "долбоебизм" ти показав у попередньому повідомленні.....=(

0

35

первым моим постом в этой теме было то, что я не согласен с тем, что хотят ввести второй государственный язык, а то было адресованно тем, кто говорит а-ля "московитьська мова" "москальська" "кацапська" и тд...

я ж не говорю "Хахлятский язык" я не ебаный нацист(рассистом был - перерос частично), но никак не нацист... и вообще считаю, что украинцы, русские, поляки, белорусы - одна нация - славяне

Отредактировано СадочеГ (2007-12-19 18:45:19)

0

36

я вважаю, що данна твоя грубість у попередньому повідомленні була недоречна.Тому що ніхто рос. мову не ображає. а слово московитська походить не від "москаль", а від "Москва". Це все одно щоб сказати київська мова(що іноді вживається в літературних творах). А кацапською, чи ще якоюсь тут її ніхто не називав. Так що ти неправий. Якщо тебе просто бісить націоналізм -то це вже інша справа...Я поважаю російску мову, як будь-яку іншу, але їй не місце в Україні , як державній. =)

0

37

Саш, московитьська - это именна стёб, а не аналог московской. и все равно "московская" тоже тупо звучит, потому что по-русски говорят не только в Москве

0

38

До чого тут те,що російською говорять не тільки в Москві. просто вираз такий. Все, давай так -ти не грубиш без причини і не ображаєш інших(і мене в їх числі.). Ніхто не хотів ображати рос. мову!!!  ок?

0

39

я тебя оскарблял

0

40

2 СадочеГ
"вы такими выражениями показываете долбоебизм." - ось цим - так!!!!

0

41

СадочеГ написал(а):

и вообще считаю, что украинцы, русские, поляки, белорусы - одна нация - славяне

В этом я с тобой полностью согласен. Я не поддержую сторонников национализма (а тем более нацизма). И считаю, что люди должны стремиться не к созданию маленьких государств, таких как Украина, а к консолидации с другими народами.
2 Oblina Именно поэтому на меня никак не влият доводы моих собеседников, поскольку у меня абсолютно другое мировоззрение и другое понимание того - что должно произойти с Украиной!

0

42

В твоєму розімінні це приєднання до Росії? Не надто радісна перспектива, як на мене....Свобода пресси, слова, думки(Політковська, Литвиненко.....а скільки, цікаво, вдалося приховати....), війна в Чечні, яка ніколи не закінчиться, повальна бідність(так-так, як ти правильно помітив, Росія - це не лише Москва...це й сотні тисяч квадратніх кілометрів "глубинки")  і поклоніння ІДОЛУ - Путіну(ах, прастітє, тєперь там презідентом вілікій Медвед)-помічу, виборів ще не було, але Медвєдєва всі вже називають президентом(маріонетка, строк дії - 5 років. Далі слідуватиме блокбастер"Путин. Возвращение").....Цікаво мені, яку участь приготували тим, хто виступить проти....

0

43

СадочеГ, бан на тиждень.... Наступного разу будеш підбирати слова...
"консолідація".... вже пережила наша країна цю "консолідацію".... На цю тему потрібно поспілкуватись... створюю опитування і тему...

0

44

2 Oblina
Если память мне не изменяет - я нигде не написал про объединение с Россией. Такчто это лишь твой домысл. Россия - это не идеал. Мне хотелось бы объединения всех стран мира!

0

45

Ми всі прекрасно розумієм що це утопія... Це так само неможлово як мир у всьому світі... це просто гарні слова... Якась дитяча в тебе фантазія.... http://forumupload.ru/uploads/0000/0b/62/51854-2.gif

0

46

тыдыж! йа вернулсо)))

это.. Где было написано про "приєднання до Росії?"... было сказано про объединение...

2Френки не нашлось весомых аргументов, кроме как забанить инакомыслящего?)))

-1

47

maGIster написал(а):

Считаю украинский народ достаточно эрудированным для того, чтобы свободно овладеть 2-мя языками!

Згоден! От і почни з себе - вивчи українську, а тоді поговоримо.
голосував "ЗА" референдум - щоб раз і назавжди зняти це питання з порядку денного. Всі соціологічні опитування показують, що більшість населення прти другої державноїю. Треба раз і назавжди покінчити з рейтингом Януковича - у нього на виборах не буде програми, а ні, залишеться ще НАТО.

0

48

СадочеГ написал(а):

если вы не заметили, то язык РУССКИЙ, а не РОСИЙСКИЙ! тоесть язык Русичей, а русичи, это как росияне, так и украинцы,

Ти все переплутав. Щоб ти знав, вперше слово Росія було введено Петром Кривавим (його ще звуть Петром першим) у 18 ст. І не зразу прижилося в обігу. До того часу слово "Русь", "руський народ" стосувалися лише території і населення сучасних України і Білорусі. А теперешня Росія була Московією, а її населення моковитами, москалями (без образливого змісту). Слово ж "Україна" стосувалося тоді лише території Наддніпрянщини (Навіть Т.Шевченко протиставляв Україну з одного боку і Волинь з Поділлям з іншого, тобто тоді Україна означала частину території поряд з Поділлям, Галичиною...) Але оскільки московити присвоїли собі нашу назву, то частина населення, щоб якось відділити себе від них назвала себе білорусами, інша українцями - за назвою найбільшої території (В Білорусі ще є територія, що називається Чорна русь) З таким же успізом ми усі могли стати подолянами чи волинянами. Так що не тре перекладати з хворої голови на здорову.

Мокалізація це хвороба - її треба лікувати, але на жаль досі ніхто не придумав ефективних ліків - так само як проти СНІДУ.

0

49

СадочеГ написал(а):

Где было написано про "приєднання до Росії?"... было сказано про объединение

Менталітет російського народу не передбачає взагалі таких слів як об'єднання. Богдан Хмельницький свого часу теж "об'єднав" Україну і Московію. Що з цього вийшло ми усі чудово знаємо! Так що не треба ілюзій. Об'єднуватися можна з демократичною державою, але не з диким авторитарним ханством.

0

50

Frankie
---економічної точки зору на розвиток ще московитської мови потрібні гроші. А це тупе марнотратство.
Прийняття другої державної мови приведе ще до більшого розколу в суспільств, а це понисе за собою купу негативних наслідків.

Да ерунда это всё! Меньше надо ломать уже сложившееся и работающее локальное мировозрение, - (школы, ВУЗы, садики... предприятия...) на Востоке всё было отлажено и прекрасно работало на русском языке. А вот перевод из под палки на украинский, насильное привитие любови и куча разных новынок как раз вызвало большие затраты и протест коренного населения. И ни о каком конфликте внутри нашего общества речь не шла до тех пор, пока кой кому не припекло прымусыты ВСIХ РОЗМОВЛЯТИ ТА ЖИТИ по украинськи. Людям на Востоке было обсолютно всёравно как вы там пишите, читаете говорите до тех пор, пока к нам, на Восток не полезли со своими догмами дуже рьяные украинисты, которым начхать на месные традиции и вековые предпочтения. Вот это как раз и вызвало волну возмущения. И может привести к расколу! Почему-то в других странах никого не беспокоит что до 4х гос. языков. Просто так удобно людям. А государство - это и есть прежде всего люди. А у нас руссофобия процветает, кое кто аж пеной исходит - хочет загнать всех в одно стойло. И наплевать, что миллионы этого не хотят!

Отредактировано OLD (2008-05-22 01:21:12)

0

51

OLD написал(а):

насильное привитие любови и куча разных новынок как раз вызвало большие затраты и протест коренного населения.

по-перше, любити ніхто не змушує, і аж ніяк змусити не може. знати - так. користуватися в державних установах, тим більше державним службовцям - так. Що тут протизаконного чи антиконституційного?
по-друге - витрати, пов'язані з розвитком державної мови - це нормально. 

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України
розділ І ст. 10 КУ

що ж Вас не влаштовує?

І ще одне, не розумію, звідки стільки злості до патріотично налаштованих громадян?

0

52

OLD написал(а):

начхать на месные традиции и вековые предпочтения

Ледь зі стільця не впав...:)
Територія Донбасу почала заселятися лише в 2-й половині 18-го століття. Активне заселення почалося лише вкінці 19-го ст. Причому абсолютну більшість населення тут завжди становили українці. Рсійська мова тут з'явилася після геноциду, коли було виморено голодом українців і на їх місце почали активно завозити вихідців з усього Союзу. До речі така ж доля спіткала Кубань. Так що треба казки розказувати про віковічну російську культуру на Донбасі

0

53

-----Ледь зі стільця не впав...
Територія Донбасу почала заселятися лише в 2-й половині 18-го століття.-----

Вот именно! Донбасс в те далёкие времена, а именно века назад, по указу Екатерины заселялся греками и русскими. Ну и конечно украинцами, ведь кто же ближе. И все дальнейшие события, в том числе Вами описаные выше, привели к приоритету рус. языка. Так в чём проблема? А на счёт культуры...так у нас здесь МНОГО! разных народностей и у каждого свои обычаи и традиции и никто никому не мешает.

----- І ще одне, не розумію, звідки стільки злості до патріотично налаштованих громадян?

Ну и в чём же моя ТАКАЯ ЗЛОСТЬ к патріотично налаштованим громадянам? Что не так? Кажется мне, мил человек, это как раз вы не способны понять, что в мире существуют другие люди с другим пониманием жизни и вас просто это бесит, что мы здесь не такие как вы там. Увы! Это факт! Мы не такие и никто этого не изменит ибо люди живут здесь с другим пониманием жизни. А злость к вам... Глупости! Я по природе интернационалист и готов мирно жить и помогать любому, но только не с тем, кто пытается загнать меня в стойло своего понимания мира. Нужно уважать мнение и интересы других людей. Я как раз это делаю, а вы всё пытаетесь мне внушить, что НУ НЭ ТАК Я МИРКУЮ ТА ЖИВУ, ЯК ПО ВАШОМУ ТРЭБА!

Отредактировано OLD (2008-05-24 02:51:57)

0

54

ОЛД безсмысленно тут что либо этим фанатикам объяснять... которые даже в ответ на самый гуманистический пост растопыривают шипы

0

55

ОЛД безсмысленно тут что либо этим фанатикам объяснять... которые даже в ответ на самый гуманистический пост растопыривают шипы

Ну что я могу сказать... Просто пытаюсь объяснить людям, что мы здесь не чёрти-что, а нормальные люди со своей жизнью и языком, и нам не нравится что нас просто держат за стадо и гонят в стойло. Может из этих молодых людей кто то и задумается, что не всё так плохо, если уважать других и считаться с их мнением. Вот это то как раз и рождает дружбу, единство и понимание, а не тот бред, что мелят и делают наши верхи, кое кто слушает их и прочих фобов всех мастей и не хочет думать своей головой.

0

56

OLD написал(а):

И все дальнейшие события, в том числе Вами описаные выше, привели к приоритету рус. языка.

До пріоритету російської мови призвели лише геноцид та насильницька русифікація

СадочеГ написал(а):

ОЛД безсмысленно тут что либо этим фанатикам объяснять... которые даже в ответ на самый гуманистический пост растопыривают шипы

Ще один українець - з дуже патріотичною картинкою в підписі.

0

57

Ще один українець - з дуже патріотичною картинкою в підписі.

Цинизмом аж за версту тхнёт! Ну какие ж мы украинцы? Вот вы самые что ни на есть чистокровные.
Ну конечно, сей человек не пишет по украински и не поддерживает  "сЬогодняшних свiдомих украiнцiв". Куда уж ему! Да ещё и фразу написал на вам так рIднiй аглiцкiй мовi. От яка пагана людина.  Естественно - кто не с вами, тот не ваш! Да и в голове думки не те, шо вам трэба...

Отредактировано OLD (2008-05-31 01:46:41)

-1

58

OLD
Хто вам не дозволяє розмовляти на російській мові? Балакаєте скільки завгодно..... А ще щось видумуєте. Натомість на Вкраїні йде антиукраїнська пропаганда. Ось ссилка на відео. Там одеський регіональний канал і послухайте що він каже. http://www.youtube.com/watch?v=KsWIih1vCTc ы до речы, все це погань меле на росыйськый мовы, де ж дискрымынацыя???

+1

59

Гайдамака, там неможливо щось довести, людина настільки зомбована програмою Вітренко, що навіть якщо Росія нападе на Україну, він все-одно скаже, що то Божа благодать, що то ми самі винні, бо своїм існуванням провокуємо чесну і справедливу Росію.

0

60

dimokratic написал(а):

людина настільки зомбована програмою Вітренко, що навіть якщо Росія нападе на Україну, він все-одно скаже, що то Божа благодать, що то ми самі винні, бо своїм існуванням провокуємо чесну і справедливу Росію.

Я уже писал, что не знаю что написано в программе Ветренко и у меня есть своё мнение. Про зомбирование - Вы почитайте свои посты, только одно и написано: Россия плохая, язык русский плохо, все кто не думает как Вы - тоже плохие, УПА - герои и Т.Д. Может как раз это и есть однобокое зомбирование и не признание и неуважение других мнений и людей? А может Вам стоит задуматься, что у людей есть своё мнение, свои мысли и выводы на основании текущей жизни. Когда вы перестаните видеть во всех инакомыслящих врагов? Может хватит?

0