Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Мовне питання.

Сообщений 1 страница 30 из 73

Опрос

Чи потрібен референдум про статус російської мови?
Так

28% - 6
Ні

71% - 15
Голосов: 21

1

Чи потрібен референдум про статус російської мови, як другої національної?
Ваші думки... Докази за і проти.

0

2

Никогда, в нашей стране должен быть, только один язык и это УКРАИНСКИЙ!!!

0

3

Спроби введення російської мови, як другої державної - не більше, ніж "підлизництво" проросійськи настроєних політикв до східного сусіда. Надання рос. мові статусу регіональної в окремих областях - це взагалі не передбачено Конституцією і має бути розцінено, як спроба підірвати єдність України. Та, нажаль, в нашій державі "доки грім не гряне...". Мені здається, в умовах того політичного хаосу, який не може припинитись уже 16 років, недоречно піднімати питання, які ведуть до розбрату, роз'єднання і неприязні між сходом і заходом.
Чому я особисто проти введення російської? Нажаль, сьогодні (візьмемо за приклад наше місто) якщо ти спілкуєшся українською, скажімо в "модному" магазині, кінотеатрі, а часто навіть і в громадському транспорті, ти одразу помічаєш неповагу, до тебе починають ставитись, як до людини другого сорту. Не думаю, що коли рос. мова отримає статус державної, ситуація зміниться на краще...

+1

4

Зробили з мухи слона!!!! Це все предвиборча реклама от і все!!! ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКА!!! :mad:

0

5

я лично категорически против .. хоть сма разговариваю на русском но в нашей стране быть только одному языку

0

6

DamnPinkPrincess написал(а):

я лично категорически против .. хоть сма разговариваю на русском но в нашей стране быть только одному языку

Оце дівчина діло каже!!!

Отредактировано SecretLive (2007-11-07 20:49:42)

0

7

SecretLive написал(а):

Мені здається це дівчина!
ЗІ Хіба хтось когось заставляє розмовляти тільки українською???

0

8

SecretLive
а яоказываетцо хлопець ))) ржу нимагу )

0

9

DamnPinkPrincess написал(а):

SecretLive
а яоказываетцо хлопець ))) ржу нимагу )

Сори...

0

10

Обліна, яка неповага? В тебе що комплекс меншовартості... Ніколи не помічав цього по відношенню до себе.
Але з іншого боку, можливо все ж референдум потрібен, щоб такі як Яник, в майбутньому  не могли спекулювати цим питанням.
А результати референдуму будуть - проти надання статусу російській, як другій національній, в цьому я впевнений на 95%.

0

11

Фак не правильно отметила..я против! Я говорю на русском..чаще но все таки...Державна мова українська, у Росії також багато українців але ж вони не піднімають питання про статус другоїх державної! Та й ніхто не забороняє..спілкуйся так як тобі подобаеться :D

0

12

Girl_On_Swing +1

0

13

Я взагалі не розумію навіщо вони підняли питання про встановлення другої державної російської. Я сама розмовляю російською, але не бачу ніякої дискримінації. Тебе ж ніхто не заставляє говорити українською. Але все-таки, якщо ти живеш на цій землі , яка носить назву Україна, (а НЕ Росія) чому б не вивчити українську мову. Народ , що проживає тут можна поділити на 2 категорії : корінні українці та хто приїхав з інших держав. Перші мають знати укр. мову - бо це мова наших нащадків, це наша історія, ми не можемо її забувати. Другі  - мають зробити все можливе для її вивчення , так як вони тут гості і повинні поважати Україну.
Це моя думка....

0

14

хоть сам русский, но я против этого. у страны должен быть один национальный язык(если конечно эта страна не была колонией и так повелось).

и в данном случае как нигде подходит фраза из сауспарка "НАХУЙ КАНАДУ!" ибо в канаде 2 языка...

0

15

я протиф протиф протиф.....мы фообще в какой стране живёмс? а? УКраина?....ну так причем тут фторой язык..та еще и руЦкий......давайте референдум подымать по поводу фторого государстфенного ....например албанского...если бы он был фторым гос языком я не против :lol:
а фаще оч мне обидно что я плохо разгофариваю по украински мне так прёт как вы тут фсе общаетесь.....хотела бы я думать по украински а не перефадить слова в уме

0

16

Нізащо! У нас має бути тільки одна українська мова державною, бо тоді ці росіяни взагалі зроблять з лівобережної україни собі автономію......а як хочеш говорити на російській, албанський, да хоть китайській, для цьго що потрібно вводити її як державну?

0

17

А вот я считаю - что референдум нужно провести! Ведь украина, как государство, была построенана осколках СССР. И натеритории Украины проживает много людей, которые являються коренными украинцами (родились в той же Виннице и все предки здесь жили), но никогда не разговаривали на украинском. Для них родной язык - русский.
ЗЫ Считаю украинский народ достаточно эрудированным для того, чтобы свободно овладеть 2-мя языками! ЫЫЫЫ

-2

18

справа не втому, що наш народ не може оволодіти двома мовами.......Просто українська мова в нашій державі довгі віки була і продовжує залишатись у вкрай приниженому становищі.
А от щодо Радянського Союзу категорично не згодна! Невже до "советів" не існувало такої державної формації, як Україна??? На мою думку, слід починати ще з часів Київської Русі, яка виникла у ІХ столітті. Мабудь, доречніше сказати, що саме на її осколках утворилась Україна.....З того часу не припинялись суперечки із Москвою, точились війни, змагання, битви - все заради збереження власної державності...
І Україна, як незалежна держава вперше була проголошена ще у 1918 році Центральною Радою(нагадаю, тоді точилась громадянська війна....). Радянську владу я особисто вважаю 70-річним провалом в історіії моєї країни (можливо, в цей період можна виділити і щось хороше, але воно аж ніяк не оправдовує репресій, розправи з "незгодними"....голодомор - взагалі окрема трагічна сторінка....). Думаю, сьогодні, коли така бажана і омита кров'ю незалежність все ж здобута, нам не слід знову кидатися у новий виток суперечок і національно-визвольних змагань(нехай сьогодні це буде відбуватись на рівні законів, але не менш жорстоко).

0

19

Облінчик, цьомки +1. Не даремно на олімпіади з історії ходила.
maGIster -1 ти взагалі зрозумів, що ти сказав?

0

20

Облінка- я тебе кахаю(як подругу)!!!!!!!!!!!!!!!!!Молодчинка!!! Я думаю так само!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+1
maGIster  - з тобою категорично не згодна - -1.
точніше - я підтримала Френкі =)

0

21

Frankie написал(а):

maGIster -1 ти взагалі зрозумів, що ти сказав?

Что именно тебе кажеться столь непонятным в моем изречении?

0

22

ми маємо берегти і цінувати те, за що боролися наші предки,за що вмерли (були репресовані) тисячі наших співвітчизників - нашу незалежність, самостійність, нашу рідну українську мову.

0

23

maGIster написал(а):

Что именно тебе кажеться столь непонятным в моем изречении?

maGIster написал(а):

Считаю украинский народ достаточно эрудированным для того, чтобы свободно овладеть 2-мя языками! ЫЫЫЫ

Це виходить, що російськомовне населення настільки тупе, що не може вивчити державну мову, тому і хоче надання статусу російській як другої державної, я тебе правильно зрозумів?

0

24

Нет - это значи, что не стоит делать проблему из того, что еще один язык станет государственным. Изучение еще одного языка только лишь расширит кругозор и зделает более эрудированным человека.

0

25

Шедоу написал(а):

ми маємо берегти і цінувати те, за що боролися наші предки,за що вмерли (були репресовані) тисячі наших співвітчизників - нашу незалежність, самостійність, нашу рідну українську мову.

доу.. йа счітаю твайо ізрєчєніє частічно нєвєрним... патамуша в Украінє живут нє толька карінниє украінци, а і дєті "емігратнтав"(образна) у мну вообще прєдкі по папіной лініі с Сібірі, а по маміной с Камчаткі. Маі прєдкі баролісь за савєЦкій саюз ва врємя Вєлікай Атєчєствіннай Вайни, а нє за нєзалєжнасть Украіни, но йа нікак нє протів етава... йа счітаю, что у нєзалєжнасті єсть сваі плюси і сваі мінуси па сравнєнію с савком, однім із найбольших мінусов - ета полниє далбайоби(прасціцє за вираженіє) у руля нашей страни.
а свою точку зрєнія аб язикє йа вилажил парай постав таму назат.

0

26

maGIster написал(а):

Нет - это значи, что не стоит делать проблему из того, что еще один язык станет государственным. Изучение еще одного языка только лишь расширит кругозор и зделает более эрудированным человека.

Ну то давай ще вивчемо гандураський...
Тобі добре відомо, що населення  України володіє російською... і не потрібно цих "ля-ля"....

0

27

Пользуюсьтвоими же словами "населення  України володіє російською". То в чем проблема зделать общедоступный для украинского населения язык государственным. Национальная гордыня не позволяет или на то есть другие причины?

0

28

Так національна гордість не дозволяє...
Але ще є купа інщих причин.
З економічної точки зору на розвиток ще московитської мови потрібні гроші. А це тупе марнотратство.
Прийняття другої державної мови приведе ще до більшого розколу в суспільств, а це понисе за собою купу негативних наслідків.
Цей список можна продовжувати до безкінечності...

0

29

"Прийняття другої державної мови приведе ще до більшого розколу в суспільств"
Не обязательно это приведёт к расколу. Если так сказал умный дядько политик-это не значит, что это правда. Введение 2-ого государственного языка- это шаг к демократизации нашего общество.
Знаешь как мне надоело наблюдать людей, которые разговаривают на суржике, а всё из-за того, что думают они по-русски, а учат украинский. Нужно знать хотя бы 1 язык в совершенстве и им пользоваться, а именно тот, которым думаешь. Я против ущемления моих прав и требую введения русского языка - как государственного!

0

30

Хто тебе "ущімляєт"? Тобі що хтось забороняє розмовляти російською?
А свої вимоги мож засунути далеко.

0