Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Література » Ваші улюблені письменники і твори


Ваші улюблені письменники і твори

Сообщений 1 страница 30 из 39

1

Сподіваюсь, є такі :D

0

2

Марно сподіваєшся...........
Мій улюблений автор Интернет :D
Улюблена книга комп*ютер :P

0

3

Стівен Кінг,  Джоан Ролінг (що це вона написала??? :) )

0

4

М. Булгаков: "Майстер і Маргарита"...читала тричі...і буду читати ще не раз... "Записки юного врача", "Собачье сердце", "Дьяволиада"....
Б. Акунін(не надто люблю детективи...але його твори - суцільне захоплення....) "Алмазная колесница" - одне з найкращого, що доводилось читати;
А. Конан Дойль. Геніально...чудово писав не лише детективи, а й фантастику;
Джек Лондон. ОБОЖНЮЮ....з дитинства і досьогодні....
Н. Носов....Дитячі твори з недитячою філософією...
Джеймс Херріот;
Маргарет Мітчел;
О'Генрі...

Серед улюблених творів ще хочу відзначити:
Рей Бредбері "451 по Фаренгейту"...заставляє задуматись...
Гектор Мало "Без сім'ї";
А. Бєляєв "Голова профессора Доуеля", "Ихтиандр"; "Светопреставление"

Блін, я так до ранку не закінчу....
З.І.: Ну і Роулінг звичайно теж люблю...

0

5

Алінка, де ти береш стільки часу на книжки??? Мені б так..

Улюблені :
Булгаков - "Майстер і Маргарита"
Пауло Коельо - "Алхімік", "Воїн світла", "Одинадцять хвилин", зараз читаю -"Вероніка вирішує померти"
Річард Бах - "Єдина"

0

6

Мені не вистачає не часу, мені навпаки, книжок не вистачає....

0

7

а мой писатель любимый Достоевский..." Преступление и наказание".... только почемуто моё мнение оч отличается от мнения критиков по этому поваду.....

0

8

люблю такую писательницу, как Энн Райс.

0

9

Oblina написал(а):

Мені не вистачає не часу, мені навпаки, книжок не вистачає....

таак нестача книг це велика проблема, також з нею стикаюсь

0

10

Толкиен, Ник Перумов, Гай Юлий Орловский

нравится 2 книги Стивена Кинга "Оно" и "Почти как Бьюик"

любимая серия книг "Хранитель Мечей" Ника Перумова(это там где, рождение мага, завтрак мага, обед мага и тд)

щас читаю Гай Юлий Орловский "Ричард Длинные руки - Ричард Де'Амальфи"

Отредактировано СадочеГ (2008-03-05 22:48:03)

0

11

Володимир Васильев....великий земляк..його твори просто бомба..улюблени "Проснутсо на Селентине".."Ведьмак из большого Киева"
Дяченки...теж земляки читать всем...."Дика енергія Лана"
И канеш Брати Стругацькі "Пікнік на обоченні"..доречі ця книга є головним сценаріем сталкеру....написана ше у 1970тих роках....до взриву чорнобиля имхо...потим по її мотивам зняли фільм..а аж потім гра..
Кароч хто не вдуплив люблю фантастику..але справжню..а не Гарри поттера і всяку йому подібну муру)

0

12

А ПРО ІРЕНУ КАРПУ,ЛЮБКА ДЕРЕША,ЮРІЯ АНДРУХОВИЧА ТА ІНШИХ ХТОСЬ ЩОСЬ ЧУВ????????? ЛЮДИ, ВИ ДЕ ЖИВЕТЕ?

+1

13

sergino44 написал(а):

Я на мене, щось новомодне, яке забудеться так же швидко, як і стало популярним.
Карпу я взагалі письменницею не вважаю, хоча це лише моя особиста думка.Графоманство і "свобода"
нецензурної лексики - невже таке подобається сьогоднішній молоді http://www.kolobok.us/smiles/standart/scratch_one-s_head.gif

0

14

sergino44 написал(а):

А ПРО ІРЕНУ КАРПУ,ЛЮБКА ДЕРЕША,ЮРІЯ АНДРУХОВИЧА ТА ІНШИХ ХТОСЬ ЩОСЬ ЧУВ????????? ЛЮДИ, ВИ ДЕ ЖИВЕТЕ?

Ірена Карпа - найталановитіша жінка України.... Таких всебічно обдарованих людей дуже мало.
Письменниця вона теж чудова.
Любко Дереш - жирний чел... Прочитав його "Культ" і "Трошки пітьми" тиждень ходив під враженням.
Андруховича поки не читав... але найближчим часом прочитаю... Нога дала його книжку.
Oblina, не шариш... вони справді  чудові письменники, їх просто треба зрозуміти...

0

15

Дереша і Андруховича я не читала....а треба б....щоб дізнатись, від чого всі так шаленіють.
З приводу Карпи - якось не вставляє мене купа матів і брєдятіна буйної фантазії. вибачте канєшно

0

16

Любко Дереш - "Культ"  СУПЕР.  Знайшов в інтернеті прочитав декілька сторінок сподобалось... Дайте хтось книжку на пару днів... з монітора надзвичайно погано читати...

Отредактировано Ž•••M (2008-03-19 21:19:42)

0

17

ШУКАЙТЕ АКТИВНІШЕ,ЧИТАЙТЕ ПОБІЛЬШЕ І БУЛО Б ДОБРЕ ЩОБ "брєдятіну" РОЗУМІЛИ!!!!!!!! УДАЧІ! http://i039.radikal.ru/0802/32/1ecd890fbd09.gif

0

18

Особисто я для себе не бачу нічого особливого. Жалюгідні спроби зробити те, що ніхто до неї не робив, які лізуть з усіх дір. З претензією на оригінальність - не надто аргументованою. Створюєте культ з нічого - будь ласка. Я залишусь при своїй думці

0

19

Oblina написал(а):

Жалюгідні спроби зробити те, що ніхто до неї не робив

Це ти про що??

0

20

Якщо про  Любко Дереш то це ВІН  http://www.kolobok.us/smiles/standart/smile3.gif

0

21

нє, я про Карпу. Дереша не читала((

0

22

Oblina написал(а):

нє, я про Карпу. Дереша не читала((

ага.) можу скинути електроний віріант Дереша "Культ"
щодо Карпи турий набір матів з якого утворюється

Oblina написал(а):

"брєдятіна"

0

23

Оу...ДереШ то мЕго-люДина...4итаю та буду його 4итати...Трохи пітьми,Культ,Тереза та парабола,а Поклоніння Ящірці-то проСто ЖИР!!!
КарПа також ніц так...нормальна тЬотЯ...ще Кузьма зі Скрябів також норм письМенник...роЗ4улив мЕне у кінці...
Бернард Вербер *Імперія янгоЛів*...Достоєвський-лав усе...Булгаков...Кафка *Перевтілення* амммм...взаГалі КУЛ...!!!т.і.

0

24

Oblina написал(а):

М. Булгаков: "Майстер і Маргарита"...читала тричі...і буду читати ще не раз... "Записки юного врача", "Собачье сердце", "Дьяволиада"....
А. Конан Дойль. Геніально...чудово писав не лише детективи, а й фантастику;
О'Генрі...

+1 мои любимые...
а еще Карел Чапек...
Вообще книги люблю интересные, но со смыслом... вот Поттер - ерунда редкосная

0

25

Leech написал(а):

вот Поттер - ерунда редкосная

а мені подобається
http://www.kolobok.us/smiles/standart/blush2.gif

0

26

Leech написал(а):

Поттер - ерунда редкосная

я так до 16 років думала...а потім впала в дитинство=)))) а насправді випадково подивилась фільм...і сподобалось))

0

27

Поттер то ерунда, но ерунда интересная)))

0

28

Leech написал(а):

Поттер то ерунда, но ерунда интересная)))

угумсь=))

0

29

Падревянський руле....ибо "Гамлет або приклад Дацького кацап1зму)"

0

30

Твори братів Стругацьких... Перечитую декілька раз. Також література по світу комп"ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. - є достойні твори. Пауло Коельо (було давно). Лев Толстой "Война и Мир" (многа букаф), але занятно... Наші співвітчизники Марія та Сергій Дяченки "Дика енергія", "Олена і Аспірин".

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Література » Ваші улюблені письменники і твори