Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Поговоримо? » ШВИДКА ДОПОМОГА!!!


ШВИДКА ДОПОМОГА!!!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Тут ви можете викладати питання на будь-яку тему (як знайти щось в інеті, порадьте ,що зробити в данній ситуаціїта інше.). я вважаю форумці допоможуть чим зможуть -дадуть пораду, інформацію. Не будемо байдужими до чужих проблем. Засновую тему взаємної допомоги.

0

2

Я хочу до Нового Року купити собі цифровий фотоапарат. Але так як мої знання у цій темі не дуже глибокі - допоможіть мені. Мені подобається Sony T20. Що скажете про цю модель? Порадьте може щось ще гарненьке і функціональне на таку ж сумму.

0

3

SHADOW написал(а):

Я хочу до Нового Року купити собі цифровий фотоапарат. Але так як мої знання у цій темі не дуже глибокі - допоможіть мені. Мені подобається Sony T20. Що скажете про цю модель? Порадьте може щось ще гарненьке і функціональне на таку ж сумму.

я собі теж купував ось недавно фотоапарат, модель хороша....одна з найкращих, але там не зручний затвір обьектива,він не надійний, краще Sony Cyber-Shoot dsc-w90, коштуе так само, навіть трішки дешевше, ні в чому не поступаеться T20. Собі купив, рекомендую.

0

4

мені w90 також подобається, але чомусь мені здається що Т20 краще.а чому затвір не надійний?

0

5

тобі доведеться н кількість раз його туди сюди , він там буде їздити, розїздиться..може навіть об єктив поцарапати....так вже було....

0

6

SHADOW написал(а):

мені здається що Т20 краще

вони абсолютно однакові тільки в різних корпусах...

0

7

http://forumupload.ru/uploads/0000/0b/62/51871-1.gif

0

8

Здайте завтра за мене вищу математику..... http://forumupload.ru/uploads/0000/0b/62/51868-4.gif

0

9

в тебе екзамен? я б з радістю, але думаєш вони повірять,що ти змінив стать???

0

10

Давай я здам.....(я ж вєлікій матіматєГ)

0

11

SHADOW написал(а):

в тебе екзамен? я б з радістю, але думаєш вони повірять,що ти змінив стать???

Давай хоч спробуємо... Завтра на 10:30 біля 5-го корпусу...

Oblina написал(а):

Давай я здам.....(я ж вєлікій матіматєГ)

Нє.... лучше не надо.....

0

12

Frankie написал(а):

1. Я ще спатки буду. 2.я ненаю де 5ий корпус...

0

13

Люди де можна подешевше в Вінниці купити цифровий фотоапарат?

0

14

Мережа магазинів "цифра". Або на якісь комп фірмі.

0

15

Може хтось знає де можна взяти чи скачати конвертор для зміни формата *FLV* (такий формат мають всі відео скачані з *контакта*, *youtube*) на *AVI* наприклад.?

0

16

alonewolf написал(а):

Може хтось знає де можна взяти чи скачати конвертор для зміни формата *FLV* (такий формат мають всі відео скачані з *контакта*, *youtube*) на *AVI* наприклад.?

знаю є багато онлайнових конверторів.... а проги конвертатори дуже тяжко найти вільні..

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Поговоримо? » ШВИДКА ДОПОМОГА!!!