Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Організація форуму » Питання та пропозиції


Питання та пропозиції

Сообщений 31 страница 60 из 140

31

Українофіл написал(а):

Там не дуже добре видно значки активних тем.......

ну для мене даний значокне є пріоритетним, оскільки увагу звертаю спершу на назву теми, а якщо вона мене зацікавила, то дивлюся дивлюся надату і автора останнього повідомлення (якщо вже читав її).
Я не дуже розбираюся у дизайні даного сайту, але під гарячими темами помітив припис
"[ Новые сообщения ]". Якщо я правильно зрозімів, то даний напис дуже гарно замінить значок, який як я перевірив, дійсно зовсім не видно.

0

32

maGIster написал(а):

Ну не знаю я чогось завжди звертаю увагу на значок біля розділу....

0

33

Українофіл написал(а):

Ну не знаю я чогось завжди звертаю увагу на значок біля розділу....

Как говорил Владимир Ильич. Так что учись ;)

0

34

maGIster написал(а):

Как говорил Владимир Ильич. Так что учись

Було б чому.......

0

35

реально, ця тема краща. на мою думку. Але якщо більшість проти - нехай буде стара. Може проведемо опитування - яка на вашу думку має бути стандартна схема оформлення: класична чи Myff Dark

0

36

Українофіл написал(а):

Було б чому.......

Ну якщо тобі немає чому вчитися ... поздоровляю!

SHADOW написал(а):

Може проведемо опитування

Нехай кожен сам вирішує. Якщо захоче - змінить, до речі, по замовчуванню стоїть не класична :)

0

37

maGIster написал(а):

Ну якщо тобі немає чому вчитися ... поздоровляю!

Ну якщо вже пишеш на українській то пиши *вітаю*!
Вчитися чому? Як теми міняти??

0

38

Кожен може міняти для себе стиль оформлення хоч кожен день. Нагадую, як це зробити:

Oblina написал(а):

Стиль кожен може обирати свій. Заходимо в  Профиль- пункт Отображения і обираємо власний Стиль оформления.

Щодо стандартного стилю, то є безліч нейтральних, досить симпатичних тем(осінь, зима, природа...- всі я звичайно подивитись не змогла). Можна обрати якусь із них...
В мене особисто - Myff Dark. Активні теми мені нормально видно, а щоб подивитись повідомлення з часу останнього візиту існує кнопка Нові повідомлення. От тільки адміністрування не зовсім добре відображається, але то вже мої проблеми.
Але я думаю, якщо людина зацікавилась форумом, то їй не надто важливий стиль оформлення...

0

39

Всеодно всім не догодиш. Якщо вам не подобається стандартний стиль ви можете обрати свій(на більшості форумах це не доступно). Я продивився всі, нічого нормального не знайшов. Подумую над тим, щоб залити нові(якщо це можливо). І досить вже переливати з пустого в порожнє.

0

40

ghtlkfuf. evtyibnm bynthdfk vt;le vtccfufvb lj 20 ctr фак

предлагаю сократить интервал между мессагами до 20 сек

0

41

Навіщо?

0

42

Frankie написал(а):

Навіщо?

чтоб удобней было....

и еще бесит через чур зжатие фоток\картинок, на результате ничего почти не видно

0

43

ок... зроблю все що зможу...
вибач, але твої пропозиції я не можу реалізувати...

Отредактировано Frankie (2007-12-03 19:32:21)

0

44

2 СадочеГ  дільне зауваження

0

45

ШаЛеНа))) написал(а):

2 СадочеГ  дільне зауваження

Це від мене не залежить... 
Можна розміщувати картинки, наприклад через http://radikal.ru/ і розмір втрачатись не буде....

0

46

прикольні у вас глюки  :lol:  :lol:

0

47

не у нас глюки, а у сайта!!! :mad:

0

48

У сайта......У сайта......

0

49

Вот сижу на файному емо форумі, і думаю що цей форум краще всіх і став вже мне *родним*
Респект адмінам... :idea:

Отредактировано alonewolf (2008-02-07 23:01:47)

0

50

ну стараємось... тік тре народу по більше преволокти...

0

51

а шо якшо...перебиратись на платний хостінг...тік тапками не кидайте

0

52

Oblina написал(а):

а шо якшо...перебиратись на платний хостінг...тік тапками не кидайте

:blink:  и-и.... а смисл?

0

53

Це тільки в мене так афігітєльно форум робить??

0

54

Сьогодні в мене форум трохи глюче, а в минулі дні все нормально було.....

0

55

ги, смайлів на нашому форумі вже немає......

0

56

всьо є, ти чого???

0

57

йобсільмобсіль.....в мене дибільно робить форум......я бландінка, да?

0

58

що саме тобі не подобається???

0

59

смайлів нема......час від часу "сервис нєдаступєн".......а ще мені треба тепер кожен раз заходити, хоча в мене і вибрано "запам'ятати між візитами"

0

60

смайлів нема......

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Організація форуму » Питання та пропозиції