Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Великі Українці


Великі Українці

Сообщений 31 страница 56 из 56

Опрос

Хто, на вашу думку, є Великим Українцем?
Амосов Микола

0% - 0
Бандера Степан

25% - 4
Лобановський Валерій

0% - 0
Сковорода Григорій

0% - 0
Леся Українка

6% - 1
Франко Іван

0% - 0
Хмельницький Богдан

31% - 5
Чорновіл Вячеслав

12% - 2
Шевченко Тарас

12% - 2
Ярослав Мудрий

12% - 2
Голосов: 16

31

dimokratic написал(а):

Не було б Каховської ГЕС - не затопили б колишні запорізькі землі - святі місця для кожного нормального українця

запорізькі степи, та пороги є духовною Атлантидою українського народу

0

32

Гайдамака написал(а):

Гонту і Залізняка

Гайдамака написал(а):

я би волів бачити у першій десятці Гонту і Залізняка

Це ж голодні анархісти. Такі люди не можуть стояти на чолі держави. Вони можуть руйнувати, але не будувати. Це як Луценко або Тимошенко - вона може повалити один режим, але не має чого запропонувати взамін. Такі люди потрібні для революцій, але потрібно щоб після них прийшов хтось здатний навести порядок, налагодити роботу. Потрібний класний менеджер, організатор. Суиніваюсь, що Гонта чи Залізняк справилися б. Це тільки Ленін дмав, що на державою може керувати кухарка. Бачимо цим це закінчилося.

0

33

у, не згоден..... враховуй той момент, що гайдамаків-коліїв, більш триста років зображали як пьяницями, бандитами і т.д.в радянській історіографії пишеться що колії хотіли єднатися з "братським" народом.... Залізняка було обрано гетьманом, він провів земельну і церковну реформи, була розпочата військова, але щастя було недовгим усього трохи менше трьох тижднів(((((

0

34

Гайдамака написал(а):

Залізняка було обрано гетьманом, він провів земельну і церковну реформи, була розпочата військова, але щастя було недовгим усього трохи менше трьох тижднів

Ти серйозно віриш, що за три тижніц можна провести земельну реформу. В 18 ст. за три тижні навіть обійти всі землі, щоб зробити їх реєстр не можна було. ожна поцікавитися, що за церковну реформу він провів і звідки взагалі такі дані? Я свого часу займав призові місця на міських олімпіадах з історії, але вперше про це чую.

0

35

я також призер міських олімпіад з історіїї, а земельна реформа ось така уся земля мала тип запорізького господарювання( вільний селянин на вільній землі, наймана праця), феодальна система знищувалась, заборонялися переслідування православья, частина земель католицької церкви передавалась православній, і т.д. усе населення, називалось козацьким, і виконувало військову повинність, в Уманському таборі проходили вишкіл 4 тис. молодих козаків, але три тиждні дуж малий термін((((

0

36

Гайдамака написал(а):

вільний селянин на вільній землі, наймана праця), феодальна система знищувалась

Ще одна утопія. Такий собі козацький соціалізм. Така держава довго існувати не могла - якщо кожен на своїй землі, то хто ж тоді буде "найманою працею"? І кошовий сам лопату в руки, і полковник... Це смішно. Мусять бути і багаті і бідні, мусить бути суспільний поділ праці, інакше це соціалізм, а соціалізм це утопія, фантастика, її ми вже проходили. Держава мусить мати з чого платити своїм діячам, за що вести війни, а для цього потрібно щоб були податки. А якщо кожен на своїй землі, то це називається "натуральне господарство" - примітивна форма устрою коли всі все роблять кожен для себе. Щось подібне було у нас в 90-х роках минулого століття, коли кожен садив картоплю - і селянин, і лікар, і професор. Це тупо... Кожен має робити свою справу - хтось гарно малює - хай малює, хтось класно б'ється - нехай воює, хтось в землі тямить. Не можна щоб всі воювали і всі садили картоплю - це шлях в нікуди.

0

37

бля...мне было впадло читать последние посты...но судя по тому что прочитала..стало немного стыдно за ВАС...значит...с чего бы это начать...я не  читаю на ночь эти с ветренко(мне ана  джаже не сдалась)...телик смотрю только ради двух вещей...новостей и мультиков..последнее очень редко..ту гайдамака вот тебе про Лобоновского посмотри шоб не гнал...вторник 22-30 на интере..про польшу...я не говрила про наше время...я говрила про времена войн и различных ополячиваний наших земель.(если вы н вкурсе то такое тоже было)))..про рассизм и н думала даже...но спорить с  таими ярыми националистами даже мне впадло...ведь вы яро видите только то что хотите...и ешо лучше быть патриотом чем националистом..националистом даже как-то глупо...если что-то забыла...можете напомнить отвечу...

+1

38

Гайдамака написал(а):

три тиждні дуж малий термін

Тоді як ти можеш робити такі серйозні висновки, якщо сам визнаєш, що це дуже малий термін. Щоб судити пролюдину треба бачити наслідки її роботи, а наміри це ще нічого не значить. Можна мати класні наміри, але бути нездатним втілити їх в життя.

0

39

у, держава мала мати тип не феодальний, а капіталістичний, але розуміється без кріпацтва, я не заперечую що будуть бідні і багаті... на запоріжжі, також була голота і були дуки, але кріпацтва не було

0

40

ууу....круто...на селе именно можно построить ахрененную экономику..точоно...

0

41

Кульбабка написал(а):

стало немного стыдно за ВАС

за МЕНЕ хай буде "стидно" моїм батькам. більше нічия думка мене не цікавить

Кульбабка написал(а):

про польшу...я не говрила про наше время...я говрила про времена войн и различных ополячиваний наших земель.(если вы н вкурсе то такое тоже было)))..

відповідь із серії "чую дзвін, та не знаю де він"
Крім тебе імінна більше ніхто не в курсі. тільки ти ще забула(і взагалі знала?....) про Австро-Угорщину, Румунію, Чехословаччину

Кульбабка написал(а):

ууу....круто...на селе именно можно построить ахрененную экономику..точоно

зразу бачу, людина ШАРИТЬ. На коліна, раби, будем будувати економіку по її курсу!

0

42

оу дэвушка то же самое могу и тебе сказать ты именно шаришь...именно ТЫ! и никто другой....прикинь себе и про Австро-Венгрию тоже знаю. и про Румынию и Чехославакию.....представь и такое бывает...а звон па ходу тока ты  и слышишь и для тебя это кабэ илюзия...в учебнике даже в том же учебнике...ведь источников информации дохуищща...если пишут по теме..так одной Польшей не обходяцца...я привела как приемер...ты видимо немного малава-то думаешь перед тем как такое пишешь...ведь када речь пошла за Россию...ты про эти гос-ва не вспомнила.....
а меня вообще не ебет твое мнение...абсолютно...
на ВЫ к тебе,дэвушко,я не обращалась...
почему-то самые богатые страны мира не явлаюцца АГРАРНО-индустриальными...а как раз наоборот...

+1

43

Не забувайте про тему цієї гілки. Ми тут зібралися не для того щоб ображати один одного, а щоб вести здорову дискусію. Буду видаляти весь флуд і образи. І повідомлення з матюками теж... Тут обговорюємо великих українців.

0

44

Кульбабка написал(а):

если что-то забыла...можете напомнить отвечу

було б непогано, якби ви відповіли на питання кого ви вважаєте великим українцем...

0

45

я писала уже...но вообще считаю великим украИнцем(ненавижу когда говорят укрАинцем)Тараса Шевченко..величайший человек,просто действительно гений...не каждый бы смог пережить все эти гадости и несчастья..тем более в то время когда  гнобился наш родной язык...я просто обожаю его стихи..его замечательный язык...он действительно Великий украинец...и я вообще горжусь тем,что я живу в Украине и тем,что я от части украинка...(могу даже похвастаться тем,что один из мои пра..дедов был запорожским козаком))вот))
2 Облина..знаешь есть такая замечательная штука как интернет)))(и ешо у мя есть 10 томов энциклопедии,где 1 том посвящен истории  и разделен на две части...и весит эта книжечка не мало...малой была поднять было ее тяжело)+ у мя папа в истории шарит и я с ним частенько разговариаю на различные темы...а дед вообще как зубр кой-то...иногда удивляюсь,как можно в 76 лет все помнить и ничего не путать..(к примеру он мне рассказал свою родословную чуть ли не до 5-ого колена)
и по поводу матов..ты молодец канешна...наверно  не куришь и не пьеш...и учишься хорошо..рэспэкт тоби мэн...и как видишь словарный запас не только у тебя большой...а ешо про первый курс...ты наверно себя считаешь великой украинкой..круто тебе...)))))

0

46

Кульбабка написал(а):

не каждый бы смог пережить все эти гадости и несчастья

Стус ще гіршої долі зазнав. Так само як і Чорновіл, Лук'яненко, Хмара, Ольжич та багато інших славних синів України

Кульбабка написал(а):

тем более в то время когда  гнобился наш родной язык

В часи Шевченка ще не дуже й гнобився, бо писемного його ще просто не було. Був один твір Котляревського, якого не сприймали серйозно. Гнобити почали після Шевченкового Кобзаря. Згодом був Валуєвський циркуляр, Емський указ.

Кульбабка написал(а):

он действительно Великий украинец

Можливо...Але є чимало свідчень його сучасників, які стверджують, що він вів досить розпусне життя, бухав по-чорному, ніколи не розмовляв українською, навіть свій щоденник вів російською. Існує думка, що Кобзар він написав виключно з комерційною метою. Була потреба - він її заповнив, непогано заробив...Одна проблема - не врахував, що це може не сподобатися владі. Але на той час він мав багато впливових друзів, тож сподіввався, що його відмажуть. Не відмазали... Але це лише твердження окремих людей. Як було насправді ми вже ніколи не дізнаємось.

0

47

мы не жили в то время и нам не судить...
практически все творческие личности имеют огромный багаж вредных привычек...многие наркоманы...но это не мешает половине всей планеты их любить ,а некоторым поклоняцца им...это не про Шевченко..это вообще...

0

48

Вітаю усіх вінничан з важливою подією, з вшануванням у нашому місті ще одного великого українця - іменем Івана Богуна названо площу перед колишнім кінотеатром "Расєя"
http://20minut.ua/news/120206

0

49

dimokratic написал(а):

Вітаю усіх вінничан з важливою подією

оу... Чудова новина!!!

0

50

Проект "Великі Українці" добігає свого кінця! 16 травня о 21:30 на телеканалі "Інтер" відбудеться фінальне шоу, під час якого стане відоме ім'я Великого Українця N1. Народне голосування завершиться за декілька хвилин до закінчення ефіру, а паралельно з ним у студії вестиметься запальна дискусія між десятьма відомими "адвокатами" презентаторами. Але не тільки вони доводитимуть велич кожного з десяти героїв. Їм допомагатимуть численні родичі, друзі і колеги великих.

Голосування за великих українців добігає кінця. На сьогоднішній день шляхом телефонних дзвінків та смс-повідомлень отримано близько 700 тисяч голосів, і ця цифра все ще продовжує зростати - чим ближче фінал, тим стрімкіше. Найбільш напруженими і непередбачуваними стануть останні хвилини програми, до  яких триватимуть "вибори".

0

51

Вітаю всіх!!! Україна вибрала свого великого українця!!! Я не подумала б і не чекала, що ним стане Ярослав Мудрий. Всі присутні очікували, що буде Тарас Шевченко, але не він опинився на першому місті! Дивилася і пишалася, що живу на Україні!!!  Дійсно скільки великих людей боролися за те, щоб ми зараз жили в незалежній державі, скільки геніїв народила Україна, які прославляли її у віршах і піснях, йшли на смерть, щоб відстояти незалежність!!! І щоб там не говорили, ми повинні пишатися тим, що нашими предками є такі великі люди! Слава Україні!!!

Отредактировано Skadi (2008-05-17 01:29:43)

+1

52

Skadi написал(а):

Вітаю всіх!!! Україна вибрала свого великого українця!!! Я не подумала б і не чекала, що ним стане Ярослав Мудрий. Всі присутні очікували, що буде Тарас Шевченко, але не він опинився на першому місті! Дивилася і пишалася, що живу на Україні!!!  Дійсно скільки великих людей боролися за те, щоб ми зараз жили в незалежній державі, скільки геніїв народила Україна, які прославляли її у віршах і піснях, йшли на смерть, щоб відстояти незалежність!!! І щоб там не говорили, ми повинні пишатися тим, що нашими предками є такі великі люди! Слава Україні!!!

Героям Слвава!!!

Дяк, Таня...від тебе взнала хто на першому місці, бо вчора якісь удоти виключили в нас світло((( грр...Але дуже приємно,що це стала людина яка відображала не Зх. Україну, і не сх. Україну.... а справді всю Україну.

0

53

не розумію у кого виникла така абсурдна ідея з цими "великими українцями".
маячня то все, для мене вони всі однакові...

0

54

А як для мене, то ідея навіть дуже хороша і вдала!!! Люди мають знати про визначних людей своєї держави і це хороший шанс! Головне ж не те, кого обрали одного, а те, що українці визнають своїх героїв, що є люди якими можна і потрібно гордитися!

0

55

ідея хороша...сподобалось, що мкайже всі в студії вчора спілкуались українською...але ІМХО пафосу було аж занадто багато...

0

56

Якщо Степан Бандера зайняв таке високе місце, чому досі народ Український вибирає Яників? Загадка Укрвїнської Nації!!!

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Політика » Великі Українці