Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ОУН-УПА

Сообщений 61 страница 86 из 86

Опрос

ОУН-УПА, хто вони?
Славні Сини України, ГЕРОЇ!!!

72% - 13
Зрадники, вороги.

16% - 3
А хто це?

11% - 2
Голосов: 18

61

OLD написал(а):

Люди вышли в космос, изучают генетику, на высоте науки и что...

і як, багато навивчали? звідки виникло життя на Землі хто сьогодні може пояснити?

OLD написал(а):

Пора уже иметь свои мозги в голове, думать и нормально жить, а не быть игрушкой в руках хитрых попов.

http://www.kolobok.us/smiles/standart/rofl.gif дякую за безумовно мудру пораду...згоджусь, і серед священнослужителів зустрічаються люди недостойні. Але ж треба "иметь свои мозги в голове" і не судити по одному всіх.
І - віруючій людині доказів не потрібно..хоча їх вистачає. І глибоко шанована Вами наука(впринципі, мною теж) жодних пояснень їм дати не може.

OLD написал(а):

верят тем, кто за отказ от признания сией веры палил на кострах,

а в Бога вірити ви не пробували?
і якщо Ви вважаєте себе таким знавцем в галузі історії, то чому не згадуєте про гноблення християн? про великомучеників, які загинули за віру?

0

62

як, багато навивчали? звідки виникло життя на Землі хто сьогодні може пояснити?

...увы, пока ещё мы, люди, не пришли к точному ответу на сей вопрос. Как бы там ни было, слишком много разных фактов о самых что ни на есть разных версиях происхождения человека разумного на Земле. Версия, несомая религиями скорей всего отработана  (и очень успешно, в древние времена, ибо принцип поддержания порядка в некоем обществе в принципе держится на двух китах - дисциплине физической сущности и духовного подчинения. Если не держать в руках бразды правления душами людей, никакой страх не заставит человека подчиняться не желаемому. А вот если "взять его за душу и настрахать карами божьими везде и всегда (а особенно это хорошо удаётся делать в необразованном обществе), то тогда и вопрос решен. Просто, толково и к сожалению, тысячи лет действенно.

дякую за безумовно мудру пораду...згоджусь, і серед священнослужителів зустрічаються люди недостойні. Але ж треба "иметь свои мозги в голове" і не судити по одному всіх.
І - віруючій людині доказів не потрібно..хоча їх вистачає. І глибоко шанована Вами наука(впринципі, мною теж) жодних пояснень їм дати не може.

Естественно, каждый живёт своим умом. Вот только одни люди в жизни пользуются практическим опытом человечества, нажитым веками и на базе этого продолжает себя развивать и совершенствовать, а другие живут догмами, поросшими мхом. Отсюда и выводы...

а в Бога вірити ви не пробували?
і якщо Ви вважаєте себе таким знавцем в галузі історії, то чому не згадуєте про гноблення християн? про великомучеників, які загинули за віру?

Простите, а что есть Бог? И как по Вашему в него правильно верить? Я знаю, что в душе у меня есть нечто (назовём это Богом), что не даёт мне быть плохим человеком, что направляет меня на правильные поступки, определяет мои мысли. Я уважаю старость, чту знания, люблю природу и как могу, берегу её, помогаю людям..... и делаю много других (НЕ ПЛОХИХ!) поступков. Призираю предателей, ложь, духовную грязь и прочие человеческие пороки столь часто наблюдаемые в нашей жизни. Да, я не хожу в церковь, не бью поклоны, не верю в догматы (любой религии). Не счетаю это нужным. Для того что бы быть порядочным и нормальным человеком им нужно ПРОСТО БЫТЬ и для этого не нужны никакие допинги религиозной формы. 
И на счёт христианства. На вопрос гонения Вы почему то смотрите однобоко. Вспомните... первых христиан травили львами, мучили, убивали... ну в общем было что ни на есть сплошное гонение ибо в древнем мире правили другие, языческие боги.  Так? А что было потом? А потом всё вернулось на круги своя. Роли поменялись. Окрепнув, христианство взялось за мечь и огонь. На Руси как насаждали христианство, уничтожая древних богов? Огнём и мечём. Не веруешь, не живёшь! А что делала католическая церковь с народами порабощённых земель, теми кто отказывался растоптать свою веру в своих богов и верить в Бога католиков? Что сделали с индейцами, неграми, папуасами и т.д? Скалько их было уничтожено во славу Веры? Так что не надо делать из христианской религии невинную гонимую овечку. У этой овечки руки по локти в крови не верующих.

Отредактировано OLD (2008-05-16 00:51:54)

0

63

OLD
Поцілуйте нас у сраки червоні собаки!

Отредактировано Гайдамака (2008-05-21 23:20:38)

+2

64

Гайдамака написал(а):

Поцілуйте нас у сраки червоні собаки!

http://www.kolobok.us/smiles/standart/rofl.gif  http://www.kolobok.us/smiles/standart/rofl.gif  http://www.kolobok.us/smiles/standart/rofl.gif

0

65

я не розумію лудей які народилися в Україні і женуть на свою батьківщину всяку херню, а Росію оспівують як спасительку... як би нас не морили голодом, то ми розплодилися б, і від перенаселення всі на земній кули вимерли...

+1

66

Гайдамака та Ž•••M  -

Ну вот ещё один пример националистических (практически нацистских) примитивных организмов мыслящих своiми сраками. Это пример верхнего придела ума и наличия пары-тройки рефлексов - расплодиться, пожрать, пос..рать и т. д.  Ну и конечно у них на губах пена бешенной собаки, которой сам чёрт не брат, ибо у таких нет ничего, кроме тупых амбиций и примитивного световосприятия.

Отредактировано OLD (2008-05-22 01:46:37)

0

67

OLD написал(а):

Как бы там ни было, но от рук вояк ОУН-УПА гибли простые, мирные люди

А від рук радянської влади не гинули??? Від рук УПА загинуло може з тисячу-дві людей, із них абсрлютна більшість це представники окупаційної влади, партактив, НКВДисти і т.д. Від рук радянської влади загинуло кілька мільйонів лише українців. Про що викажете.???

OLD написал(а):

Украина присоединилась к СССР

Україна не приєдналась - її окупували більшовики, причому ця окупаційна війна тривала близько двох років - з 1918 по 1920 рр.

OLD написал(а):

Носить партийный билет коммуниста и быть коммунистом - разные вещи. К великому сожалению на конец 80х и далее всякое сучьё налезло в партию, и .... рыба сгнила окончательно. Это сущая неправда, что настоящие коммунисты есть те сатрапы и убийцы, те кто развалил страну и предал свой народ. Честные люди, трудяги, настоящие герои - они первыми шли в атаку и первыми были на всех начинаниях - стройках, восстановлении страны, в промышленности и сел. хозяйстве... Беда в том, что всякая падаль пробиралась к партийной власти, творила беспредел и окружала себя такими же гнидами. И к великому сожалению они то и становились лицом партии. А что было потом? Мне ли вам рассказывать, как вся эта пагань продала страну и разбежалась по партиям и партийкам? Так что, увы... эти паскуды у власти всех нас продали за понюшку табака.

В принципі згоден. Але цих паскуд було на жаль більше ніж порядних партійців, чи принаймні, їх вплив був сильнішим, що визначило долю країни, яка трималася на силі й репресіях.

OLD написал(а):

То было давно!

А УПА було недавно??? Ви постійно викорустовуєте подвійні стандарти...Де вам невигідно - то було давно, або "не треба всіх під один гребінець", хоча самі кажете, що всі вояки УПА вбивці і зрадники....

OLD написал(а):

Я сам украинец, прекрасно знаю укр. мову но живу в регионе, где традиционно используется рус.язык и что в том плохого?

А хто каже що це погано? Живіть собі й на Донбасі рохмовляйте НА ДОНБАСІ орсійською, але не треба своєю РЕГІОНАЛЬНОЮ мовою намагатися замінити державну мову України, надати їй загальнодержавний статус. Всі ж чудово розуміють , що надання російській мові статус другої державної означатиме смерть українській мові. Українська мова просто не витримає конкуренції - надто вже різні вагові категорії у двох мов - за російською мовою величезна російська культура і величезна Росія. Українська мова ж немає більше ніде жодного захисту і статусу.

OLD написал(а):

А вот нас то из под палки заставляют всё - писать, читать (школы, ВУЗЫ, робота) по украински.

Не вірю! Те про що ви кажете навіть тут у нас нема, не те що на Донбасі. Навіть у Вінниці є кілька російських шкіл, преси валом, книг, фільмів, музики. Сьогодні російськомовні мають абсолютно всі умови для задоволення своїх потреб, чого не скажеш про нас. Спробуйте знайти мамі нормальну листівку на 8 Березня українською.

OLD написал(а):

какое он отношение - еврей и его религия имеет к нам славянам?

А як же:

OLD написал(а):

Людям здесь, простите, всё равно, на каком вы там языке говорите и кто вы по национальности. ОБСОЛЮТНО ВСЁРАВНО

Знову подвійні стандарти...

OLD написал(а):

верят тем, кто за отказ от признания сией веры палил на кострах, замуровывал в стенах, топил в реках

Прям як про НКВД в 33-му.
Церква хоч покаялася за свої злочини на відміну від комуняк...

0

68

А від рук радянської влади не гинули??? Від рук УПА загинуло може з тисячу-дві людей, із них абсрлютна більшість це представники окупаційної влади, партактив, НКВДисти і т.д. Від рук радянської влади загинуло кілька мільйонів лише українців. Про що викажете.???

Повторяю ещё раз! НКВД  - это аппарат гнобления и уничтожения, насилия над человеком, личностью. Я это признаю. И так же утверждаю, что ОУН-УПА ничем не лучше. Вы же всё время тычите мне НКВД-м и не видите леса за деревьями.

Україна не приєдналась - її окупували більшовики, причому ця окупаційна війна тривала близько двох років - з 1918 по 1920 рр.

Если бы всё так тогда было плохо для украинцев (селян, рабочих) они бы не поддержали Советы. А так Русские разбили немцев, поляков, нацыков всех мастей и прочих бандитов и до прихода клики Сталина Украина очень успешно расла и востонавливалась. И не нада всё валить в одну кучу. Если бы тогда у власти на Украине остались те буржуины, что были во главе с Грушевским, то был бы что ни на есть стандартный капитализм с татальным угнитением народа, точная копия царской России, но только со своими правителями. Как сейчас! Царьки в верхах, везде бардак, нищета и т. д. В этом можно не сомневаться.

А хто каже що це погано? Живіть собі й на Донбасі рохмовляйте НА ДОНБАСІ орсійською, але не треба своєю РЕГІОНАЛЬНОЮ мовою намагатися замінити державну мову України, надати їй загальнодержавний статус. Всі ж чудово розуміють , що надання російській мові статус другої державної означатиме смерть українській мові. Українська мова просто не витримає конкуренції - надто вже різні вагові категорії у двох мов - за російською мовою величезна російська культура і величезна Росія. Українська мова ж немає більше ніде жодного захисту і статусу.

Вот именно! Вы просто боитесь и по этому влась изо всех сил старается придушить русский язык и прижать "к ногтю" всех недовольных.
Ваш возраст не велик, а я давно живу и прекрасно помню, как много было в Советское время укр. книг, передачь, фильмов, праздников. И это у нас, здесь. Наши люди, селяне, и по сей день говорят на украинском да и многие в городах. Я сам часто дома да и с друзьями использую родной язык. И это нормально. Я учился в русской школе, а потом поступая выше сдавал экзамены по языкам. На выбор рус. или укр. я выбрал украинский и прекрасно справился с заданием. Так что не ужто всё так плохо было? И как раз ущимление ВСЕХ языковых прав восточного населения и вызывает такое противление. Сила действия равна силе противодействия! Нельзя силком насаждать любовь! Не нужно никого пресовать, дайте людям говорить, писать, читать, смотреть телик на их родном языке и проблема исчезнет сама собой. И не было бы никакой беды, если бы было 2 языка государственных. Наоборот, шла бы украинская ассимиляция и не было бы проблем. Надо уважать народ.

Не вірю! Те про що ви кажете навіть тут у нас нема, не те що на Донбасі. Навіть у Вінниці є кілька російських шкіл, преси валом, книг, фільмів, музики. Сьогодні російськомовні мають абсолютно всі умови для задоволення своїх потреб, чого не скажеш про нас. Спробуйте знайти мамі нормальну листівку на 8 Березня українською.

Как жаль, что Вы далеко и не могу Вам показать всё воотчую. А Вы приезжайте к нам и сами всё увидите. А потом скажете мне в глаза, брехун я или нет, когда говорил о том, что у нас силком навязуют ВСЮДУ украинский. Добро пожаловать и убедитесь сами!
Живой, сегодняшний пример: Утром снимал на видео садик к выпускному, зашёл в группу когда детки кушали, сказал им: Приятного аппетита! НИ ОДИН ДАЖЕ НЕ СРИАГИРОВАЛ! Но стоило продублировать воспитатильнице - Смачного!, - как все тут же закричали - Дякую! Я спросил у воспитатильницы, а почему так критично, на что она мне тихонько на ухо ответила: Да нас за это на раз...можно и без работы остаться. Приказ сверху, никакого русского! А сама оглядывается. Позорище, до чего довели.    Ну Вы, я думаю, сейчас начнёте снова обзывать меня лжецом, а я Вам ещё раз говорю, приезжайте, сами всё увидите.   А в школах? Как 1 сентября, так война. Родители ни в какую, а им - ваш класс на украинском будет. Одни скандалы... И чихать верхам на пожелания населения!

Прям як про НКВД в 33-му.
Церква хоч покаялася за свої злочини на відміну від комуняк...

А вот это уже чистая брехня! Не так давно, несколько лет назад,  представители сегоднешней Партии Коммунистов приносили свои извинения за те безобразия, что творились в те давние годы и клеймили тех гадов, которые прикрываясь партбилетом, творили злодеяния.

0

69

OLD написал(а):

Повторяю ещё раз! НКВД  - это аппарат гнобления и уничтожения, насилия над человеком, личностью. Я это признаю. И так же утверждаю, что ОУН-УПА ничем не лучше.

Ви постійно захищаєте та ідеалізуєте радянську владу, хоча НКВД - це якраз і є інструмент радянської влади, вони діяли не від власного імені, не були незалежною організацією як УПА. НКВД - це апарат радянської влади, а значить злочини НКВД це злочини радянської влади. Як тоді можна любити радянську владу і не любити НКВД? Це одне ціле. Якщо діяти за вашою логікою, то можна визнати героями лише тих членів УПА, що не воювали проти радянської армії, не вбивали радянських солдат, ви згодні?

OLD написал(а):

Если бы тогда у власти на Украине остались те буржуины, что были во главе с Грушевским, то был бы что ни на есть стандартный капитализм с татальным угнитением народа, точная копия царской России, но только со своими правителями. Как сейчас! Царьки в верхах, везде бардак, нищета и т. д. В этом можно не сомневаться.

Самі писали ще ми не можемо знати що було б якби...Принаймні як мінімум 10 мільйонів українців не загинули від голоду, репресій і т.д. Це по вашому той успіх з яким розвивалася Україна? Тоді сучасна влада просто янголи.

OLD написал(а):

Живой, сегодняшний пример: Утром снимал на видео садик к выпускному, зашёл в группу когда детки кушали, сказал им: Приятного аппетита! НИ ОДИН ДАЖЕ НЕ СРИАГИРОВАЛ! Но стоило продублировать воспитатильнице - Смачного!, - как все тут же закричали - Дякую! Я спросил у воспитатильницы, а почему так критично, на что она мне тихонько на ухо ответила: Да нас за это на раз...можно и без работы остаться. Приказ сверху, никакого русского! А сама оглядывается. Позорище, до чего довели.    Ну Вы, я думаю, сейчас начнёте снова обзывать меня лжецом, а я Вам ещё раз говорю, приезжайте, сами всё увидите.   А в школах? Как 1 сентября, так война. Родители ни в какую, а им - ваш класс на украинском будет. Одни скандалы... И чихать верхам на пожелания населения!

Що поганого в тому, що діти українців розмовлятимуть УКРАЇНСЬКОЮ мовою, не американською ж. Це ж нонсенс, коли рідною мовою українця є російська, китайська чи ще якась, що це тоді за українець? Чим тоді цей українець відрізняється від росіянина, китайця і т.д.? Мова - основна ознака національності, мова визначає спосіб мислення. Я десь читав про дослідження на дану тему. Так от виявляється кількість прихильників шансону прямо пропорційна кількості російськомовного населення в регіоні. А це , я думаю, про щось говорить. І таких прикладів можна навести багато.

OLD написал(а):

А вот это уже чистая брехня! Не так давно, несколько лет назад,  представители сегоднешней Партии Коммунистов приносили свои извинения за те безобразия, что творились в те давние годы и клеймили тех гадов, которые прикрываясь партбилетом, творили злодеяния.

Можете довести? Влаштує інтернет-ссилочка.

0

70

OLD написал(а):

А вот это уже чистая брехня! Не так давно, несколько лет назад,  представители сегоднешней Партии Коммунистов приносили свои извинения за те безобразия, что творились в те давние годы и клеймили тех гадов, которые прикрываясь партбилетом, творили злодеяния.

Можливо ви знаєте, що нещодавно премєр-міністр Австралії привселюдо офіційно вибачився перед аборигенами за геноцид їхнього народу європейськими колонізаторами. Рейтинг його політичної сили одразу суттєво зріз.
Так я щось не памятаю Симоненка на жодному заході присвяченому вшанування жертв репресій, геноциду. Що йому заважає визнати провину комуністичної партії, можливо тоді б зявилася хоч трохи якась повага до нього. Але ні, вони постійно трублять, що ніяких репресій не було, не було ніякого геноциду, та навіть голоду не було, був такий собі невеличкий неврожай, від якого правда загинуло чогось раптом яких-небудь 5-10 мільйонів українців...Це просто лицемірство і подвійні стандарти, якими постійно користувалася Росія і її слуги тут.

0

71

Але ні, вони постійно трублять, що ніяких репресій не було, не було ніякого геноциду, та навіть голоду не було, був такий собі невеличкий неврожай, від якого правда загинуло чогось раптом яких-небудь 5-10 мільйонів українців...Це просто лицемірство і подвійні стандарти, якими постійно користувалася Росія і її слуги тут.

Шановный, а Вы не хотите вспомнить столь недавние времена? Сколько было украинцев в 1991г? 52млн. А сейчас? А с какой скоростью вымираем, вам извесно? На 3х умерших 1 рождённый. А на 3х рождённых - 2 с плохим здоровьем. А Вы давно последний раз были на кладбище? Неужто не заметили как в геометрической прогрессии они растут? А сколько ясель и садиков закрыто, а школ? А что со здоровьем всей нации? А может вы прочтёте прогнозы (любые - наших спецов или зарубежных) какое будущее ждёт Украину очень скоро. То что сейчас твориться - ВОТ ЧТО ЕСТЬ ГЕНОЦИД против народа. Нескрываемый, циничный, подлый... Самый свежий пример - Табун дерьмократов у власти и отсутствие закона о трамадоле. Что, много надо, что бы его запретить? Сотни тысяч молодёжи скатываются в пропость наркомани. В верхах, - вот где настоящие гниды прячутся. Протрите свои глаза... Умейте видеть и перед вами откроится истина... ибо только она есть то что есть на самом деле - это слова древнего философа.  А вы там словно из погреба не вылазите, а только телевизор смотрите...и на том выводы делаете.

0

72

OLD
Ти мов той пугач, тільки вночі з'являєшся?...)

0

73

Гайдамака написал(а):

Ти мов той пугач, тільки вночі з'являєшся?...)

Я. в отличии от вас, сударь, весь день от зари до заката работаю, а уж потом, если духа хватает, ненадолго хожу в инет. Так что...

0

74

OLD написал(а):

Шановный, а Вы не хотите вспомнить столь недавние времена? Сколько было украинцев в 1991г? 52млн. А сейчас? А с какой скоростью вымираем, вам извесно?

Шановний, щойно дивився статистику - в вашій коханій Расєї картина ще гірша. До речі, щоб ви знали, така демографічна ситуація характерна для всієї Європи і політика тут ні до чого. В Швеції з народжуванністю теж погано - хоча там рівень життя там досить високий. В Африці народжуванність "дай Боже" - а рівень життя низький. Так що не треба ля-ля. Якщо ми вже зайшли за демографію - то саме на Західній Україні найвищий рівень народжуваності, а на Донбасі один з найнижчих, хоча рівень доходів навпакивищий саме у Вас. Хто ж вам заважає народжувати. Ось ми з дружиною зараз теж чекаємо поповнення. А у вас є  діти?

OLD написал(а):

Сотни тысяч молодёжи скатываются в пропость наркомани.

У нас "на Заході" слава Богу це не дуже поширено. Хто ж вам на Донбасі винен, що у вас найвищий рівень наркоманії, злочинності і т.д. Берете приклад зі своїх ватажків типу Януковича?

OLD написал(а):

В верхах, - вот где настоящие гниды прячутся.

Ви часто цитуєте класиків і я зацитую - кожен народ вартий своїх правителів. Вони ж нам не з неба падають, вони виходять з народу, вони такі ж як і ми, хто ж нам винен, що ми носимо хабарі, зневажаємо закони, оспівуємо злочинців (той же шансон). Вини частина нас, які ми, така й наша влада. Хочете щось змінити, починайте з себе, з виховання своїх дітей, з власних вчинків, а не звинувачуйте у всьому владу. Я її не виправдовую, я згоден, що влада у нас нікчемна, що всі вони нікчеми, хабарники, які вміють лише язиками молоти, а на ділі навіть домовитися не можуть. Але іншої влади у нас нема і нема де її взяти. Згадайте з чого зароджувався всесвіт - з хаосу. Я оптиміст і сподіваюся, що саме цей  сьогоднішній хаос і народить нову еліту, іншу іліту, достойну поваги. За часів Кучми вся країна була єдиною і обєднувала нас усіх ненависть до Кучми. Сьогодні ситуацівя теж рухається в цьому ж напрямку. Ми вже бачили комунізм, бачили кучмізм, бачили владу кольорових партій. Ми стали мудрішими. Це все має колосальне значення для народу, для його розвитку. Це все досвід. Тому що ми досить молоді і не можемо як Прибалтика чи Польща. Ми вчимося на власних помилках. Але це все пройде і ми отримаємо нормальну владу, але для цього треба щоб здобули досвід. В 1991 році ми отримали незалежність, але через те, що вона нам впала з неба, ми її не цінуємо. Так от історія нам дає шанс виправити ситуацію, випробовує нашу силу, чи витримаємо ми ці випробування, щоб потім, коли прийде спокій, стабільність, процвітання, ми цінували їх. Легше всього прийти до Росії чи до Америки і казати  - нате, керуйте нами. Але пора вже самим навчитися керувати своєю країною. Рано чи пізно пташення вилітає з гнізда. Так само і нам пора самим будувати свою долю. Перші кроки завжди нелегкі, але треба мати терпіння і розум, що мати змогу робити висновки зі своїх помилок, щоб не повторювати їх в майбутньому.

OLD написал(а):

А вы там словно из погреба не вылазите, а только телевизор смотрите...и на том выводы делаете.

Це навіть коментувати не хочеться. Як то кажуть- чия б корова мичала. Телевізор не дивлюся, хіба новини. А ви здається і того не дивитися. Для вас єдим джерелом інформації є програма Вітренко.

0

75

OLD написал(а):

Я. в отличии от вас, сударь, весь день от зари до заката работаю

часом не на московську розвідку....:)

0

76

Одно мне странно, ну почему Вами в каждом посту навязывается мне сверхприклонность и любовь к России. В Ваших словах звучит так, что я чуть ли не агент Москвы. Вы мне даже такой вопрос задали. Отвечаю- я являюсь резидентом республики Зимбабве, сверх тайным агентом. Просьба, никому не говорить об этом. Хорошо?  :) 
Россию я просто уважаю как сильную державу и нам таки есть кой чему у них поучиться, как в общем то и у других стран.

dimokratic написал(а):

Берете приклад зі своїх ватажків типу Януковича?

Он не мой ватажок, и вообще я не вхожу ни в какие кланы (типа ПР, БЮТ, НУНС....). Это мне нэ цикаво. Таких ватажкив трэба гнаты разом з аналогичными других цветов паганой метлой з Нэньки-Украины.
Кстати, я и не коммунист. Просто я признаю социальную справедливость и ненавижу эксплуататоров-буржуев. Они превратили народ в злыдней.

dimokratic написал(а):

Як то кажуть- чия б корова мичала. Телевізор не дивлюся, хіба новини. А ви здається і того не дивитися. Для вас єдим джерелом інформації є програма Вітренко.

Ну если я для Вас корова.... Вообще то я человек и тоже смотрю в принципе только новости....
А програму Ветренко я в глаза не видел. У меня есть своё мнение.

0

77

Я сподівався, що ви дасте більше відповідей на мої питання, наприклад чи є у вас діти?

OLD написал(а):

Просто я признаю социальную справедливость и ненавижу эксплуататоров-буржуев.

Я теж визнаю соціальну справедливість, але я реаліст, а соціальна справедливість це утопія. Можливо колись людство досягне такого рівня розвитку, коли можна буде повертатися до цієї теми, але не зараз.
У комуністів був шанс і вони його втратили. На початку 20-го століття марксизм був надзвичайно популярним, комуністичний переворот в Петербурзі був майже ббезкровним. Що заважало червоним ватажкам будувати свій соціалізм гуманними методами, щоб народи інших країн це побачили і самі захотіли брати приклад. Так ні їм захотілося крові, море крові. От ця кров їм потім, через 70 років і стала посеред горла. До речі я попрошу вас дати відповідь на питання, тільки будьте ласкаві дайте відповідь - на вашу думку, чому ровалився союз, якщо все було так чудово? Чому комуністи не втрималися навіть у Росії. Ясно що національні республіки прагнули самі будувати своє життя, але Росія...Що їй заважало продовжити цей курс? Подумайте і напишіть що ви думаєте з цього приводу.

0

78

dimokratic написал(а):

Я сподівався, що ви дасте більше відповідей на мої питання, наприклад чи є у вас діти?

Про детей, извините, выпустил из виду...
Конечно, у меня есть две дочери. Одна учится и работает, вторая школьница. Обе умницы, старательные, работящие, на радость мне и нашей маме!  :)

Да, идея коммунизма была великолепна и многообещающа. Но, Вы сами перечислили то, что привело к краху. Кровь невинно убиенных не смыть, но я уже говорил Вам, что быть коммунистом и называться им - это разные вещи. По моему всё рухнуло по одной банальной причине - партия в итоге многолетнего фильтрования методом панибратства, свояченичества, абсолютной власти в руках выбравшихся в верхи паскуд и пустивших там крепкие корни, выживших из власти нормальных честных людей и окружив себя неоспоримой властью в конце концов привели страну стачало к экономическому спаду и хаосу, а в скорости и к развалу. Ибо накопившим жир чинушам высших рангов власти очень уж хотелось реально тряхнуть капиталами и стать царьками. Ну а если рыба сгнила с головы, то ....... дальше продолжать?
А в итоге все пере пития и боль от сломанной жизни досталась простым людям, роботягам да селянам. Вон в верхах и по сей день сидят оборотни -"коммунисты" при первом же удобном случае сменившим партбилет на баксы. Вот от таких продажных шкур и имеем массу проблем. И ищё будем иметь, ибо эти гниды всё там же и всё так же творят своё продажноё чёрное дело.
Да, к стати о сегодняшних каммунистах. А Вам не кажется, что приняв на себя столько негатива не так то просто оставаться в этой партии и идти её дорогой? Ведь грязи на себя они (оставшиеся) хлебнули вдоволь и куда проще было бы просто спрыгнуть в сторону или под другое знамя и все дела. Ан нет, люди (новые коммунисты) ведь осмыслили историю, сделали выводы и всё так же продолжают идти к идее всеобщего социального равенства. А ведь это на сегодня ох как не просто!

dimokratic написал(а):

Я теж визнаю соціальну справедливість, але я реаліст, а соціальна справедливість це утопія. Можливо колись людство досягне такого рівня розвитку, коли можна буде повертатися до цієї теми, але не зараз.

Эн нет, это всё яснее и яснее, что не утопия... Это уже факт.
Пример: Швеция. Высокий уровень жизни, социальная сфера, заработок. Там к стати государство контролирует зарплаты и зарплата директора фирмы не на много выше уборщицы с той же фирмы. И деньги там большие! Там власть за народ, а народ во отчую за власть. Это ещё называют - Шведским социализмом.
Ну ещё к примеру Сингапур. Там если ты работаешь (не важно где) не бездельник (как в прочим и в Швеции), то жить будешь хорошо.
Так что... И ещё... Обратите внимание, в мире к власти приходят всё больше левых партий и как раз чаще всего в этих странах наблюдается рост всего.

0

79

OLD написал(а):

Пример: Швеция. Высокий уровень жизни, социальная сфера, заработок.

Так, але Швеція еволюціонувала в бік соціалізму, це держава з багатолітнім державотворчим досвідом. Там панує ринкова економіка, рівень державної власностівсього 4-5%, тому з марксизмом вона має малоспільного - хіба саму ідею соціальної справедливості. Але стартували вони з тої ж таки як ви кажете "дерьмократії" і зараз вважають себе демократичною країною, ніколи не входили до радянського табору.
Сінгапур - це взагалі країна, що виросла на Американських інвестиціях, місто-острів, що має вигідне географічне розташування. І чесно кажучи я вперше чую, щоб Сінгапур ставили в один ряд зі Швецєю.
Сьогодні радянська традиційна система господарювання залишилася лише в Північній Кореї та Вєтнамі, але це чи не найбідніші країни світу. Найбільших же успіхів досягли країни, що змогли вдало поєднати ринкову ініціативу з соціально орієнтованою економікою. Мені про це легше говорити, бо я економіст за освітою, працюю у фінансовій сфері.

OLD написал(а):

Обратите внимание, в мире к власти приходят всё больше левых партий и как раз чаще всего в этих странах наблюдается рост всего.

Та не вцьому справа. Справа в зрілості суспільства, на скільки воно здатне породити гідних ватажків, а потім вміти спитати з них за їх дії. У нас же громадянські інститути лише зароджуються, смертельно небезпечний принцип "хата скраю" ще досить сильно сидить в наших головах, заважаючи нам розвиватися. В цьому плані Галиччина дійсно просунулася на порядок далі від решти України. Там дійсно громада має досить великий вплив на владу, тому й у відносно бідному регіоні, з найнижчим рівнем зарплат, там досить непогано розвиваються міста, зубожіння сіл не таке катастрофічне як у решти України. Менше крадуть, більш відповідальні за свої дії чиновники.

0

80

УПА - це Славні Сини України, ГЕРОЇ, і водночас зрадники, вороги. Але зрадники не України а Радянського Союзу. Я нині живу в Україні на СРСР, і як мінімум тому їх дії для мене є героїчними.

0

81

Важко спілкуватися з людьми, які начиталися"совєцких" книжок і коли заходять в глухий кут завжди називають Героїв УПА - фашистами і тими хто воював за Гітлера. По-перше, вони націоналісти (для зомбованих комуністів немає різниці між фашизмом, нацизмом і націоналізмом). По-друге, загони УПА, були єдиними серед ненімецьких, хто давав присягу не Гітлеру, а на вірність Українському народу. Єдині кому дозволялось носити державну символіку! Про що це говорить? Можливо для Вас нічого, так як Ви давно перестали мислити!!! Ще одне, чому вояки УПА будучи такими "фашистами", в сотнях своїх пісенях не оспівують Гітлера, націонал-соціалізм і т.д., а тільки славних Героїв України, їх подвиги...?
http://20minut.ua/news/134972?target=vi … ment_74697 - сайт де комуняки обливали брудом акцію ГО Сколоти, що-до 66 річниці створення УПА.
Смерть ворогам!!!

0

82

Сколот написал(а):

Ще одне, чому вояки УПА будучи такими "фашистами", в сотнях своїх пісенях не оспівують Гітлера, націонал-соціалізм і т.д., а тільки славних Героїв України, їх подвиги...

До речі - хоч хтось чув хоч  одну червоно-партизанську пісню зі словами "Україна", "український народ". Сплош - Ленін, партія, совецький народ...
І до-речі, всі пісні УПА українською мовою. Є хоч одна червоно-партизанська пісня українською?

Думайте, панове, хто герої, а хто зрадники. Хто воював за Україну, а хто за чиїсь партінй інтереси,  та пройдисвітів, які голодом виморили пів України...

0

83

Що таке ГО Сколоти?

0

84

СадочеГ написал(а):

били в спину советским войскам

Розкажіть будь-ласка мені про "Смерш", тих уРОДІВ, які стріляли і в спину і в чоло пораненим воякам!!!
Для загалу: "сМЕРШ" підрозділ, який вбивав раненних воїнів. Тих хто повз назад з раненною ногою чи рукою.... Смер - це виродки, більшість з яких ходить зараз парадами і святкує 9 травня (ті хто пержили справжній жахвійни наврядчи зараз живі).

0

85

dimokratic написал(а):

Що таке ГО Сколоти?

Ми є громадська організація, яка за свою мету поставила три напрямки:
1) ідеологічний (ідеологія Українського нацоналізму);
2) історичний (відновлення історичної справедливості);
3) туристично-вишкульний (здоровий спосіб життя, збори, походи, вишкули,..).

Ми є поки що лише вінницькою організацією, хоча маємо побратимів і з інших регіонів. Можливо Ви бачили наші листівки:
- Українець ти, чи малорос...;
- Мова- це твоє обличчя...;
- До дня бою під Крутами;
- Слава героям УПА; і т.д.
Немало зроблено, якщо цікавить, є сайт!!!

http://skoloty.com.ua/
http://forum.skoloty.com.ua/

Отредактировано Сколот (2008-11-02 23:17:32)

0

86

Сколот написал(а):

Ми є поки що лише вінницькою організацією, хоча маємо побратимів і з інших регіонів. Можливо Ви бачили наші листівки:- Українець ти, чи малорос...;- Мова- це твоє обличчя...;- До дня бою під Крутами;- Слава героям УПА; і т.д.Немало зроблено, якщо цікавить, є сайт!!!

Дійсно сьогодні бачв ваші листівки - стосовно 20,5 мільйонів жертв комуністичного режимму і про Нюрнберг-2

0