Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Розваги та спілкування » УВАГА!!!!!!!ПОДОРОЖ!!!!!!!!!УВАГА!!!!!!!!


УВАГА!!!!!!!ПОДОРОЖ!!!!!!!!!УВАГА!!!!!!!!

Сообщений 31 страница 60 из 119

31

а це цікаво!
Коли їхати?

Отредактировано Українофіл (2008-03-03 15:02:40)

0

32

їхати я думаю десь в травні.

0

33

з 25 квітня по 5 травня напевно будуть загальнодержавні вихідні якраз ...........

0

34

Нука детальніше про це..!!!!

0

35

Це до мене?

Українофіл написал(а):

0

36

ні... взагалі про поїздку...
на скільки вона затягнеться скільки коштує наприклад..???

0

37

вообще насчёт Якушинцов организатор я, поэтому все вопросы по асе -491 645 102.  так как Якушенци рядом -то думаю это на пару часов. хотя можна сделать вылазку с палатками на 2 дня....

0

38

SHADOW написал(а):

на 2 дня....

це було б круто...... :crazyfun:

0

39

у нас лимит 10 человек

1. SHADOW- организаторка
2. Moonspell - проводник =)
3. ещё один проводник
4. Nergal
5. Oblina -
6.  Lex_Amorph
7. Frankie
8. alonewolf

есть предложение потом проводникам скинутся на бытулку....

0

40

хм...а де ж в Якушенцях якісь місця, де можна ставити палатки......і мені здається, що просто так в лісі ночувати це гон....треб десь на якійсь більш-менш цивілізованій території.....де не ходять всякі маньки)))))

0

41

Тож е оч хочу..если получаетсо, то с вами!

0

42

а чьо напротів мене якась рисочка?

0

43

1. SHADOW- организаторка
2. Moonspell - проводник =)
3. ещё один проводник
4. Nergal
5. Oblina 
6.  Lex_Amorph
7. Frankie
8. alonewolf
9. Furvusу

0

44

1. SHADOW- организаторка
2. Moonspell - проводник =)
3. ещё один проводник
4. Nergal
5. Oblina 
6.  Lex_Amorph
7. Frankie
8. alonewolf
9. Furvusу
10. RazorX16 или ....

0

45

Сашка....э пропозиція визначитись із датою....
я так ось подумала...а якщо в кінці березня? думаю, буже вже тепло, і навіть дуже тепло. тому що чим більше ми будемо відкладати, тим менша вірогіднсть, що ми взагалі кудись поїдемо

0

46

я то понимаю,но всё зависит не от меня,а от проводника. думаю сначала пусть определится погода,а потом уж и мы определимся =)

0

47

і ще...з приводу провідників....ми вернемся назад?щоб потім не було "здрасті я ваша тьотя", і "вихід десь тут, а може тут, ой патєрялася я"

0

48

у нас 2 проводника и как я поняла достаточно ответственных. думаю как приведут так и уведут =)

есть предложение потом проводникам скинутся на бытулку....

0

49

без питань...ми і так на халяву їдемо, так що думаю, це не проблема

0

50

Oblina написал(а):

ще...з приводу провідників....ми вернемся назад?щоб потім не було "здрасті я ваша тьотя", і "вихід десь тут, а може тут, ой патєрялася я"

не сци.... якщо що Френкі виведе.... я ж супєр-гєрой мені Нога свою сілу пєрєдала....

Oblina написал(а):

хм...а де ж в Якушенцях якісь місця, де можна ставити палатки......і мені здається, що просто так в лісі ночувати це гон....треб десь на якійсь більш-менш цивілізованій території.....де не ходять всякі маньки)))))

я хочу з ночовкою.... це супер екстрім... давай-давай... я хо з ночовкою.... їдем з ночовкою бо перебаню всіх))))

0

51

SHADOW написал(а):

есть предложение потом проводникам скинутся на бытулку....

я теж за.... тік їдем з ночовкою....

0

52

В кінці марта з ночовкою........холодно....

0

53

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!!!!  до и во время похода по шахтам -НИКАКОГО АЛКОГОЛЯ!!!! вести себя серьйозно и спокойно.любое нарушение дисциплины может закончится травмами или смертью.Это не шутки!!! если вы безответственный ребёнок - то не едьте - не подставляйте себя и других под риск!!! ВСЕ ПОНЯЛИ???? после шахт будем бухать =))))!!!!!

0

54

ехать будем ближе к лету. в конце марта думаю реально холодно с ночевкой! думаю апрель -май. короче посмотрим

0

55

їдем без ночовки.....з ночовкою буде окрема поїздка

0

56

какая отдельная? чё без ночёвки? и чё это ты тут раскомандывалась =)))))?

+1

57

Oblina написал(а):

їдем без ночовки.....з ночовкою буде окрема поїздка

і куди це з ночовкою окрема поїздка????

0

58

SHADOW написал(а):

и чё это ты тут раскомандывалась

+1
з ночовкою і нєіпьот...

0

59

Едем как только SHADOW  договорится с проводниками, и как только станет хорошая погода, на день
А то до мая ждать очень долго........

0

60

довго??? здається тільки вчора Новий рік був.... а вже весна на дворі...

0


Вы здесь » Форум вінницької альтернативної молоді » Розваги та спілкування » УВАГА!!!!!!!ПОДОРОЖ!!!!!!!!!УВАГА!!!!!!!!