Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною! Не Будь Байдужим! Зробимо країну Україною!

Форум вінницької альтернативної молоді

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Що я зараз читаю

Сообщений 31 страница 40 из 40

31

Косенко Л. "Козаки: Лицарський орден України: Факти. Міфи. Коментарі"

0

32

Вербер"Империя ангелов"
Тополь"Чужое лицо"
Колодій"Політологія"=)найтрушніша книжка)

0

33

Н.А. Троицкий "Безумство храбрых"( Русские револючионеры и карательна я политика царизма 1866-1882)

0

34

Габриель Гарсиа Маркес_Полковнику никто не пишет - дуже

Джером Д. Селинджер "Над пропастью во ржи"

0

35

Старенький добрий Дереш_культ
Женю Золотова_Исповедь школьника чітаєм(ну це так, для ізбанних=)
нема шо читати. соС

0

36

Набоков "Лолита"

0

37

Марыя Штельмах - Чотири ночі з Богом................крута книжка.. захоплює з самого початку... досить неординарно я вам скажу...

0

38

А я читаю літературно-художній журнал "Дніпро", який виходить ще з 1927 року, у ньому так багато рубрик: містика, драма, проза, поезія, літературна критика, нобелівка, цікаві любовні та еротичні історії...    А ще на їхньому сайті класний форум - зайдіть гнянте http://www.dnipro-ukr.com.ua/forum/

0

39

Враження від журналу "Дніпро" досить позитивні! Приємно спостерігати, що в Україні так багато творчих людей, які створюють такі суперські вірші, розповіді. А особливо хочеться подякувати колективу цього журналу, що роблять його таким унікальним та цікавим для читача! Стефан Грабинський «Саламандра». Повість, написана більше століття тому, читається на одному диханні, завдяки диханню небезпеки та постійної напруги у сюжеті, де містичні напівлюдські створіння вриваються у життя чоловіка, прагнучи занапастити його душу.

0

40

Поезію в літературному журналі "Дніпро".

0